844 909 909 | info@drmax.cz | O nás

Mucosolvan 15 mg/2 ml roztok 60 ml

Mucosolvan 15 mg/2 ml roztok 60 ml

50012496
Registrovaný léčivý přípravek
Více o legislativě
85 Kč

Mucosolvan roztok usnadňuje vykašlávání a zmírňuje kašel při akutních a chronických onemocněních dýchacího ústrojí u dospělých, dospívajících a dětí.

Podrobné informace o produktu

Mucosolvan roztok zvyšuje v dýchacích cestách sekreci hlenu, zlepšuje jeho transport a vylučování. Tím dochází k lepšímu vykašlávání a zmírnění kašle.Přípravek Mucosolvan roztok se užívá při akutních a opakovaných zánětech průdušek, hrtanu a průdušnice. Akutní onemocnění jsou na počátku obvykle doprovázena suchým dráždivým kašlem, případně ještě pocitem pálení na hrudi u zánětu průdušek a chrapotem u zánětu hrtanu. Pak dochází k tvorbě vazkého hlenu a postupnému vykašlávání. Roztok Mucosolvan je určen pro dospělé, dospívající a děti.

Jak se přípravek Mucosolvan užívá:

Dospělí a dospívající od 12 let užívají 3x denně 4 ml roztoku. Děti ve věku 6-12 let užívají 2-3x denně 2 ml roztoku. Děti ve věku 2-5 let užívají 3x denně 1 ml roztoku. Dětem do 2 let se podává 2x denně 1 ml roztoku. Přípravek neužívejte bez porady s lékařem déle než 10 dnů. K inhalaci použijí dospělí a děti od 6 let 2-3 ml inhalačního roztoku 1-2x denně a děti do 6 let 2 ml inhalačního roztoku 1-2x denně.

Složení:

Léčivou látkou je ambroxol-hydrochlorid 15 mg v 2 ml roztoku.

Pomocnými látkami jsou monohydrát kyseliny citronové, dihydrát hydrogenfosforečnanu sodného, chlorid sodný, benzalkonium-chlorid, čištěná voda.

 

 

Příbalový leták

Parametry produktu

Značka Mucosolvan SUKL název MUCOSOLVAN 7,5MG/ML POR SOL/INH SOL 60ML
Farmakoterapeutická skupina expektorancia, mukolytika SUKL kód 103391
EAN 906625

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.