Doplněk stravy

Dr. Müller Müllerovy pastilky s echinaceou a vitaminem C 24 pastilek

Pastilky s vyváženou kombinací bylinných extraktů + vitamin C. Obsahuje, echinaceu, která podporuje přirozenou obranyschopnost. S příchutí medu a eukalyptu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Dr. Müller Müllerovy pastilky s echinaceou a vitaminem C 24 pastilek

50028924

Úvod

Pastilky s vyváženou kombinací bylinných extraktů s echinaceou, včelím medem a vitaminem C. Echinacea neboli třapatka nachová napomáhá normální činnosti dýchacích cest a podporuje funkci imunitního systému. Její užívání se doporučuje zejména v období chřipek a nachlazení. Vitamin C je přirozeným antioxidantem a rovněž podporuje přirozenou obranyschopnost. Obsah medu a vitaminu C zlepšuje chuťové vlastnosti pastilek. Müllerovy pastilky s echinaceou a vitaminem C jsou vhodné pro dospělé a děti od 3 let.

Hlavní vlastnosti:

  • echinacea podporuje imunitu a napomáhá normální činnosti dýchacích cest
  • vitamin C podporuje imunitu a pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem
  • vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání

Dávkování

Dospělí a děti od 3 let: několikrát denně 1 pastilku. Nechte zvolna rozplynout v ústech. 


Složení

Sacharóza, sladidlo (glukózový sirup), včelí med, extrakt třapatky nachové, extrakt směsi bylin, kyselina L-askorbová (vitamin C), menthol, anethol, eukalyptový olej, barvivo (karamel).


Upozornění

Doplněk stravy se sladidlem. Není vhodný pro děti do 3 let. Není vhodné pro těhotné ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.