Dr. Müller Müllerovy pastilky s jitrocelem, mateřídouškou a vitaminem C 12 pastilek

Doplněk stravy

5.0
Pastilky s vyváženou kombinací bylinných extraktů + vitamin C. Obsahuje jitrocel a mateřídoušku, které přispívají k normální funkci dýchacího systému.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50005175

Pastilky s vyváženou kombinací bylinných extraktů s jitrocelem, mateřídouškou, včelím medem a vitaminem C. Jitrocel a mateřídouška přispívají k normální funkci dýchacího systému při nemocech z nachlazení. Jitrocel spolu s vitaminem C podporují přirozenou obranyschopnost. Obsah medu a vitaminu C zlepšuje chuťové vlastnosti pastilek. Müllerovy pastilky s jitrocelem, mateřídouškou a vitaminem C jsou vhodné pro dospělé i děti již od 3 let.

Hlavní vlastnosti:

  • jitrocel i mateřídouška přispívají k normální funkci dýchacího systému
  • jitrocel a vitamin C podporují přirozenou imunitu
  • jitrocel a vitamin C pomáhají chránit buňky před oxidačním stresem

Dávkování

Dospělí: 6x denně 1 pastilku. Děti od 3 let: 3x denně 1 pastilku. Nechte zvolna rozplynout v ústech.

Složení

Sacharóza, sladidlo (glukózový sirup), extrakt listu jitrocele kopinatého [glukózový sirup, jitrocel kopinatý (Plantago lanceolata L.), čištěná voda], extrakt natě mateřídoušky úzkolisté [čištěná voda, glukózový sirup, mateřídouška úzkolistá (Thymus serpyllum L.)], esenciální olej tymiánu, včelí med, výtažek směsi bylin (čištěná voda, směs bylin, včelí med), kyselina L-askorbová (vitamin C), mentol.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidlem. Není vhodný pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.