516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

TOPCOM Multifunkční mateřská a kojenecká váha

TOPCOM Multifunkční mateřská a kojenecká váha

TOPCOM Multifunkční mateřská a kojenecká váha

50100363
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
2 390 Kč
Skladem na e-shopu

Změřte si hmotnost svého dítěte za pomoci multifunkční váhy TOPCOM. Přístroj s Bluetooth propojíte s telefonem a můžete zaznamenávat naměřené hodnoty a porovnávat, jak vaše miminko roste.

Podrobné informace o produktu

Pořiďte si do své domácnosti praktickou multifunkční váhu TOPCOM, která vám vždy prozradí aktuální hmotnost nejen vaši, ale i vašeho miminka. S maximální zátěží 150 kg je váha vhodná do každé domácnosti. Její kompaktní rozměry 33 × 31 cm nezabírají mnoho prostoru, díky nízké výšce můžete váhu v době nepoužívání schovat například pod postel, aby nepřekážela v cestě.

Připojení k Bluetooth

Po stoupnutí na váhu se ihned dozvíte výsledek. Svou hmotnost uvidíte velkým písmem na přehledném modře podsvíceném displeji. Přístroj je vybaven Bluetooth 4.0, s jehož pomocí ji snadno propojíte se svým chytrým telefonem či tabletem a své výsledky si poté můžete snadno analyzovat a porovnávat s minulými údaji přímo na displeji telefonu nebo v počítači.

Přesné a bezpečné vážení

Váha se automaticky zapne, když na ni stoupnete. Odchylka nepřesahuje 50 g, takže máte jistotu, že hodnota, jakou na displeji vidíte, odpovídá skutečnosti. Používání váhy je zcela bezpečné, o což se stará protiskluzové provedení. V případě, že by hrozilo přetížení, vás přístroj bude informovat výstrahou. V balení naleznete i baterie.

Kategorie produktu

Parametry

Značka TOPCOM
Pro koho Pro děti
EAN 8713016001863

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.