Potraviny a nápoje

Topnatur Müsli srdcem Jablko&Skořice 350 g

Značka: TOPNATUR
Produktová řada: Müsli srdcem

TOPNATUR Müsli srdcem Jablko & skořice je velmi chutné spékané müsli s vločkami, ovocem, semínky a skořicí. Neobsahuje palmový olej ani konzervanty.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Topnatur Müsli srdcem Jablko&Skořice 350 g

50113004

Úvod

Hledáte chutnou směs müsli na výživnou snídani nebo svačinu? Vyzkoušejte směs Müsli srdcem Jablko & skořice. Jedná se o spékané müsli plné ovesných vloček, ovoce a semínek. Chuť směsi příjemně provoní přidaná skořice. Směs dodá organismu spoustu potřebné energie. Neobsahuje laktózu, palmový olej ani konzervanty. Balení je vhodné i na cesty. Nechte se zlákat chutí a vůní jablek v kombinaci se skořicí!


Složení

Ovesné instantní vločky 44,5 %, za studena lisovaný řepkový olej, jablečný koncentrát 10 %, směs sušeného ovoce v různém poměru 15 % (rozinky (rozinky, slunečnicový olej), jablka), směs semínek v různém poměru 10 % (loupaná slunečnice, loupaná dýně), ječný sladový výtažek (ječný slad, pitná voda), pufované jáhly, mletá skořice.


Použití

Smíchejte 25 - 30 g směsi (jedna porce) s oblíbeným nápojem. Müsli je ideální zalité mlékem nebo rostlinným nápojem. Skvěle se také hodí k jogurtu nebo kefíru.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.