Mustela Opalovací mléko na obličej a tělo SPF50+ 100 ml

Kosmetika

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 produktů značky Mustela v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

O produktu

Ochrana proti slunečním paprskům pro citlivou a intolerantní pokožku. Mustela opalovací mléko na obličej a tělo SPF50+ poskytuje pokožce velmi vysokou ochranu. Pečlivě vybrané UV filtry jsou vhodné i pro miminka již od narození v případě nevyhnutelného vystavení slunečnímu záření. Výtažky z avokáda a avokádový olej chrání kožní bariéru. Voděodolné mléko má nemastnou texturu a nezanechává na pokožce mastný film. Je dobře tolerováno citlivou pokožkou a pokožkou se sklony k atopii.

Výsledek:

  • velmi vysoká ochrana SPF50+
  • nemastná textura se lehce vstřebává
  • vhodné i pro citlivou intolerantní pokožku

Použití

Naneste na pokožku v dostatečném množství a nechte zcela vstřebat. Aplikaci pravidelně opakujte každé 2 hodiny. Přestože je mléko voděodolné aplikaci opakujte také po plavání, pokud jste se zpotili nebo po sušení ručníkem. Použití menšího množství významně snižuje úroveň ochrany. Opakované použití neprodlužuje dobu ochrany.

Upozornění

Vyvarujte se kontaktu s očima. Nevystavujte kojence ani malé děti přímému slunci. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.