Mustela Opalovací mléko SPF50+ 40 ml

Kosmetika

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 produktů značky Mustela v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

O produktu

Letní komfort s vysokou ochranou proti slunci a výtažky z avokáda i pro tu nejchoulostivější pokožku. Mustela Opalovací mléko SPF50+ je přípravek s vysokou dermatologickou tolerancí k ochraně pokožky před slunečními paprsky. Kombinuje fotostabilní UVA a UVB filtry, pečlivě vybrané pro používání pro pokožku citlivou na slunce, intolerantní pokožku a pokožku se sklony k atopii. Neobsahuje parfemaci a je vhodné i pro kojence již od narození v případě nevyhnutelného vystavení slunečnímu záření. Dermatologicky testováno. Příjemná nemastná textura nezanechává na pokožce bílý film a zároveň je vysoce voděodolná.

Avocado Perseose

Klíčovou ingrediencí všech dětských přípravků Mustela je Avocado Perseose. Tato patentovaná aktivní složka získaná ze srdce avokáda chrání epidermální kmenové buňky a pracuje v symbióze s citlivou dětskou pokožkou. Posiluje ochrannou bariéru pokožky a udržuje její hydrataci.

Výsledek:

  • fotostabilní UVA a UVB filtry
  • velmi vysoká ochrana pokožky před sluncem
  • posiluje ochrannou bariéru pokožky
  • vhodné od narození
  • voděodolné

Použití

Naneste na pokožku v dostatečném množství před vystavením se slunci a dobře rozetřete. Nedostatečné množství produktu, snižuje úroveň ochrany. Aplikujte každé 2 hodiny a po zpocení nebo plavání, na suchou pokožku. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.

Upozornění

Nevystavujte miminka a děti přímému slunci. Vyvarujte se kontaktu s očima.

O značce

Mustela – expert v péči o tu nejcitlivější pokožku – má za sebou téměř 70 let výzkumu v oblasti novorozenecké dermatologie. Ve vývoji přípravků staví na první místo přírodní a přirozeně pěstované ingredience s vyloučením GMO a důrazem na omezení pesticidů. Aktivní rostlinné složky kosmetických přípravků jsou získávány zodpovědně s respektem k životnímu prostředí a biodiverzitě. Přípravky Mustela spojují dohromady zájem nacházet to nejlepší řešení pro pokožku dětí a budoucích matek i ohleduplnost k planetě.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.