NAIF Kosmetika pro děti a miminka set miniatur 4x15 ml

Kosmetika

Značka: NAIF
Set miniatur s přírodní dětskou kosmetikou NAIF. Balení obsahuje výživný šampon, čisticí a mycí gel, pečující krém a zjemňující tělové mléko.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50109610

Pečujte o jemnou a citlivou pokožku svých dětí s kvalitní přírodní kosmetikou NAIF. Sada ideální na cesty obsahuje 15ml lahvičky výživného šamponu, čisticího a mycího gelu, pečujícího krému a zjemňujícího tělového mléka. Po použití těchto produktů bude pleť vašich dětí hebká, hladká a dokonale čistá bez rizika podráždění či vzniku alergických reakcí.

Výsledek:

  • testovací sada slouží k vyzkoušení jednotlivých produktů
  • přírodní složení zajistí použití bez rizika podráždění
  • příjemně provoní pokožku a vlasy

Složení:

Přírodní složení je šetrné k citlivé dětské pokožce. Výrobky můžou používat i malé děti či miminka bez rizika podráždění či vzniku alergické reakce. Přírodní kosmetika je obohacena o jemnou parfemaci dodávající tělu a vlasům příjemnou a svěží vůni a nezpůsobující alergii.

Použití:

Sada miniatur je ideální volbou nejen na samotné vyzkoušení účinnosti výrobků, ale také např. na cestování. Nezabere téměř žádný prostor a vy budete mít jistotu, že je o pokožku vašich malých ratolestí kvalitně a spolehlivě postaráno. Při používání šamponu ve vlasech jemně vytvořte pěnu a opláchněte čistou vodou. Mycí gel aplikujte na navlhčenou pokožku, smyjte nečistoty a také opláchněte. Na usušenou pokožku naneste v dostatečném množství pečující krém a tělové mléko zajišťující hedvábně jemnou a hladkou pokožku. Nechejte důkladně vstřebat a vyhněte se kontaktu s očním okolím.

Více se o produktech NAIF dozvíte zde.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.