NAIPO MGPC-5610 masážní přístroj

Elektronika

Značka: NAIPO
Bezdrátový masážní přístroj NAIPO MGPC-5610 s vícerychlostní vibrací zajistí intenzivní masáž celého těla, uleví napjatým svalům a navodí pocit uvolnění a relaxace.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
1 390

O produktu

50132231

Dopřejte si masáž jako od profesionála v pohodlí svého domova! Přístroj NAIPO MGPC-5610 zajistí dokonalou intenzivní vibrační masáž celého těla, uleví napjatým svalům a navodí pocit uvolnění a relaxace. Využijete ho nejen k masáži zad, krční páteře nebo ramen, skvěle se hodí i na ruce, lýtka, stehna i kolena. Přístroj funguje pomocí 1 800mAh baterie, takže při jeho používání nejste omezováni žádným kabelem. Na jedno nabití vydrží v provozu až po dobu 240 minut. NAIPO MGPC-5610 je vyrobený z velmi odolného materiálu a disponuje protiskluzovou silikonovou rukojetí, která zajistí komfortní používání.

NAIPO MGPC-5610 masážní přístroj4

3 masážní nástavce, 5 rychlostí a 5 režimů vibrací uspokojí vaše individuální potřeby

NAIPO MGPC-5610 disponuje třemi snadno vyměnitelnými nástavci, které můžete volit s ohledem na masírovanou část těla. Volit můžete z 5 úrovní nastavení rychlosti a 5 masážních režimů, což umožní zcela individuální přizpůsobení masáže. Přístroj lze používat na sucho, stejně jako v kombinaci s tělovým mlékem, krémem či oblíbenou masážní emulzí.

NAIPO MGPC-5610 masážní přístroj5

Hlavní vlastnosti:

  • masážní přístroj vhodný na celé tělo
  • bezdrátové provedení a protiskluzová rukojeť zajišťují komfortní a snadné používání
  • 3 volitelné nástavce vhodné pro různé části těla
  • 5 rychlostí a 5 režimů vibrací
  • možnost používat nasucho nebo s krémem či mlékem

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.