NAIPO NPMG-2008 masážní pistole černá

Elektronika

Značka: NAIPO
Bezdrátová masážní pistole NAIPO NPMG-2008 s 5 úrovněmi intenzity zajistí dokonalou masáž celého těla, uleví napjatým svalům a navodí pocit uvolnění a relaxace.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
2 650

O produktu

50135527

Dopřejte si masáž jako od profesionála v pohodlí svého domova! Přístroj NAIPO NPMG-2008 masážní pistole zajistí dokonalou intenzivní masáž celého těla, uleví napjatým svalům a navodí pocit uvolnění a relaxace. Využijete ho nejen k masáži zad, krční páteře nebo ramen, skvěle se hodí i na ruce, lýtka, stehna i kolena. Masážní pistole je lehká a přenosná, nabíjí se pomocí USB-C kabelu, který je součástí balení a na jedno nabití vydrží 4-6 hodin (úplné nabití trvá 4 hodiny). Váha přenosné masážní postole je pouze 660 g, použití je tedy snadné i pro ženy.

4 nástavce a 5 úrovní intenzity uspokojí vaše individuální potřeby

Součástí balení jsou 4 snadno vyměnitelné nástavce pro multifunkční použití na celé tělo. Přístroj disponuje pěti úrovněmi intenzity: Aktivace svalů, Relaxace svalů, Eliminace kyseliny mléčné, Úleva ztuhlým a bolavým svalům, Hloubková masážní terapie. Masážní pistole Naipo nabízí také funci inteligentního nastavení intenzity: při silnějším přitlačení na tělo se zvýší intenzita. Dopřejte svým svalům přesně takovou masáž, jako zrovna potřebují.

Hlavní vlastnosti:

  • masážní pistole vhodná na celé tělo
  • bezdrátové provedenílehké provedení a ergonomický design zajišťují komfortní a snadné používání
  • 4 volitelné nástavce vhodné pro různé části těla
  • 5 úrovní intenzity masáže
  • funkce inteligentního nastavení intenzity
  • automatické vypnutí po 15 minutách

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.