Ostatní

NANO+ Block Nákrčník s vyměnitelnou nanomembránou 1 ks

Značka: NANO+

NANO+ Block Nákrčník je vybaven vyměnitelnou nanomembránou, která zachytí až 99,9 % virů a bakterií. Má vynikající prodyšnost a zůstává funkční po dobu až 12 hodin.

NAVÍC KLARA ROTT Antimikrobiální hygienický roztok na ruce 100 ml Při nákupu produktů z kategorie Respirátory, roušky a ústenky v minimální hodnotě od 18 Kč vč. DPH do 58 Kč vč. DPH získáte NAVÍC KLARA ROTT Antimikrobiální hygienický roztok na ruce 100 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.
NAVÍC KLARA ROTT Antimikrobiální hygienický roztok na ruce 200 ml Při nákupu produktů z kategorie Respirátory, roušky a ústenky v minimální hodnotě 59 Kč vč. DPH získáte NAVÍC KLARA ROTT Antimikrobiální hygienický roztok na ruce 200 ml za 0,01 Kč.
449 ušetříte 150 Kč

Původní cena 599 Kč, sleva 25%

Nejnižší cena před slevou: 599 Kč

O produktu: NANO+ Block Nákrčník s vyměnitelnou nanomembránou 1 ks

50125409

Úvod

Elegantní nákrčník s filtrem z českého nanovlákna. NANO+ Block Nákrčník s vyměnitelnou nanomembránou je vyroben z lehkého příjemného materiálu a opatřený kapsou pro vložení filtru. Je funkčním řešením pro pohyb nejen v přelidněných prostorech, městské hromadné dopravě, ale i pro sportovce či motorkáře. Nákrčník NANO+ je navržen pro dlouhodobé používání, a je tak ekologickou variantou respirátorů či jednorázových roušek. Je vybaven nosním klipem a gumičkou, díky kterým pohodlně utěsníte horní obvod šátku.

Zachytí až 99,9 % virů a bakterií

Patentovaný český nanofiltr AntiMicrobe Web R slouží jako oboustranná mechanická bariéra před viry, bakteriemi, alergeny, smogem nebo před nebezpečnými částicemi v ovzduší. Je vynikající svou prodyšností 200 l/m2/s a zůstává funkční po dobu až 12 hodin.

Hlavní vlastnosti:

 • elegantní a funkční ochrana
 • vyměnitelný nanofiltr a nosní klip
 • filtr zachytí až 99,9 % virů a bakterií
 • navržený pro dlouhodobé používání
 • prodyšný a rychleschnoucí
 • velmi příjemný na tváři
 • rozměry nákrčníku: 26 x 30 cm
 • rozměry filtru: 21 x 13 cm
 • velikost: univerzální – one size


Složení

Obsah balení: 1x nákrčník, 3x nanovlákenný filtr (1 ks vložen v nákrčníku), 2x nosní klip (1 ks vložen v nákrčníku). Hygienicky baleno v uzavíratelném ZIP obalu. Nákrčník: Soft Elastan, 88 % polyester, 12 % elastan. Materiál nákrčníku je certifikován dle Öko-Tex® Standard 100. Nanovlákenný filtr: 99,9 % polypropylen, 0,1 % PVDF. Nanofiltr certifikace CE, patentovaný český výrobek.


Použití

 • Nasazení: Nákrčník Nano+ srolujte v ruce a opatrně přetáhněte přes hlavu. Pro dosažení maximální funkčnosti je třeba nákrčník nasadit tak, aby oblast nákrčníku s nanofiltrem zcela zakrývala nos i ústa a dobře utěsnit v horní části: Utáhněte gumičku a zajistěte ji stáhnutím brzdy za hlavou. Přizpůsobte kovový nosní klip tvaru obličeje.
 • Údržba: Před praním vyjměte nanofiltr a nosní klip. Řiďte se pracími symboly na nákrčníku. Před vkládáním nového filtru si důkladně umyjte a vydezinfikujte ruce. Nedoporučujeme prát nákrčník i s nanofiltrem, i při nižší teplotách praní může dojít k mechanickému poškození filtru, a tím ke snížení jeho funkčnosti!

O značce

Výrobce DYPROMED s.r.o. je členem Asociace nanotechnologického průmyslu ČR a součástí projektu Česko je nano.


Upozornění

Pokud se necítíte dobře, ihned nákrčník stáhněte z obličeje. Osoby mladší 3 let mohou šátek používat pouze pod dohledem dospělé osoby. Nákrčník doporučujeme vždy nasazovat a svlékat v čistém nekontaminovaném prostředí. Z hygienických důvodů svůj nákrčník nikomu nepůjčujte! Použitý filtr zlikvidujte dle platných hygienických doporučení a předpisů. Nákrčník NANO+ není zdravotnickým prostředkem ve smyslu směrnice 93/42/ EHS nebo nařízení EU/2017/745 ani osobním ochranným prostředkem ve smyslu nařízení EU/ 2016/425. Jedná se o doplněk oblečení typu obličejové roušky pro veřejnost, která není předmětem povinného posuzování shody notifikovanými osobami nebo laboratořemi.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.