Ostatní

Natava Vonná svíčka Tajemství dýně 220 g

Značka: NATAVA

Natava Vonná svíčka Tajemství dýně zahalí váš domov do harmonické podzimní vůně. Je šetrná k životnímu prostředí, navozuje příjemnou atmosféru a také je působivý bytový doplněk.

315 ušetříte 60 Kč

Původní cena 375 Kč, sleva 16%

Nejnižší cena před slevou: 375 Kč
Doprava zdarma

O produktu: Natava Vonná svíčka Tajemství dýně 220 g

50137530

Úvod

Vonné svíčky umí podtrhnout kouzlo přítomného okamžiku, navozují uvolňující atmosféru a mohou vám dělat společnost téměř v jakékoliv situaci. Stačí vybrat tu pravou vůni, škrtnout sirkou a nechat se unášet okouzlující vůní a pocitem pohody. Tyto aromatické svíčky se vyrábí ze sójového vosku a jsou uskladněny v elegantním skle. Dřevěný knot umožňuje rovnoměrné rozpouštění vrstvy vosku a rozptýlení aroma po celé místnosti. Vonná svíčka Natava Tajemství dýně zahalí váš domov harmonické podzimní vůně. Kromě čichových buněk si užijí také vaše oči i uši. Rozverně tančící plamen svým praskáním navozuje velmi uklidňující atmosféru. Aroma svíček sestává z éterických olejů nebo pečlivě vybraných parfémů a pomáhá navodit psychickou i fyzickou pohodu, zklidnit přetíženou mysl a pocity vyčerpání.

Hlavní vlastnosti

  • až 40 hodin voňavého hoření
  • harmonická vůně podzimu
  • ohleduplné k životní prostředí
  • působivý design
  • vyrobeno z éterických olejů a parfémů 
  • praktický dřevěný knot

Složení

Svíčku pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Nenechávejte hořet déle než 4 hodiny. Nikdy nedovolte, aby svíčka dohořela až do úplného konce. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.


Použití

Doporučujeme vždy nechat svíčku hořet alespoň tak dlouho, aby se rozpustila celá horní vrstva vosku až ke sklu. Jen tak dosáhnete maximální životnosti svíčky. Zhasnutí svíčky provedete elegantně a bez nežádoucího kouře zavřením víčka skleničky. Plamen je díky nedostatku kyslíku uhašen prakticky hned. 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.