NATU Protein Pasta Fusilli mix luštěnin BIO 250 ml

Potraviny a nápoje

Značka: NATU
Přirozeně bezlepkové těstoviny s vysokým obsahem rostlinných bílkovin a vlákniny. Fusilli z cizrny, fazolí, zeleného hrachu a červené čočky BIO kvalitě.
Skladem na e-shopu
105

Cena za 100 g: 42 Kč

O produktu

50117546

Přirozeně bezlepkové těstoviny s vysokým obsahem rostlinných bílkovin a vlákniny. Díky zdlouhavému procesu přípravy luštěniny často v jídelníčku chybí. Vyzkoušejte variantu, která Vám nezabere víc než 10 minut! NATU Protein Pasta Fusilli jsou vyrobeny ze čtyř druhů luštěninz cizrny, fazolí, zeleného hrachu a červené čočky BIO kvalitě. S tmavě zelenými vřeteny vykouzlíte vizuálně i chuťově přitažlivé jídlo. Pracovat s nimi můžete jako s klasickými pšeničnými těstovinami. Pro vysoký obsah proteinů je ocení sportovci, vegani a jsou vhodnou alternativou těstovin pro osoby s intolerancí lepku.

Hlavní vlastnosti:

  • vysoký obsah rostlinných bílkovin
  • vysoký obsah vlákniny 
  • BIO kvalita
  • snadná a rychlá příprava
  • vhodné i pro vegany

 

 


Složení

25 % BIO mouka z červené čočky, 25 % BIO mouka ze zeleného hrachu, 25 % BIO mouka z cizrny, 25 % BIO mouka z fazolí. Může obsahovat stopy sóji.

Použití

Těstoviny vložte do vroucí osolené vody a povařte 4-5 minut. Hotové těstoviny sceďte a můžete podávat.

Připravte si rychlé a jednoduché jídlo smícháním luštěninových těstovin s česnekem, petrželkou, chilli a trochou olivového oleje. V chladných měsících můžete fusilli přidat i do zeleninových polévek nebo kombinovat s dýní a artyčoky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.