Natura Siberica Aktivní maska na obličej 75 ml

Kosmetika

Skladem na e-shopu nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren

O produktu

Potěšte svoji pleť pořádnou dávkou výživy. Aktivní maska na obličej intenzivně hydratuje a vyživuje pokožku, zlepšuje odolnost vůči vnějším vlivům a pomáhá udržovat tonus pleti. Dopřejte tuto masku své pleti, a obnovte tak její krásný a zářící vzhled. Vhodné pro normální až suchou pleť.

Výsledek: 

  • chrání pleť před působením vnějších vlivů
  • intenzivně hydratuje a vyživuje pokožku
  • pečuje o pleť

Složení

Síla a jedinečnost aktivní masky je ukryta především v jejím složení. Maska je obohacena o extrakt z arálie mandžuské a vitamin E.

Použití

Naneste rovnoměrně masku na čistou pokožku. Nechte masku působit po dobu 10-15 minut a poté důkladně opláchněte teplou vodou. Masku používejte 1-2x týdně.

O značce

Jedinečnost této přírodní kosmetiky spočívá v síle divoce rostoucích bylin Sibiře a Dálného Východu, které bojují o svůj život za drsných klimatických podmínek. Natura Siberica směřuje tuto živou energii ve prospěch krásy a zdraví do přípravků v senzační péči o pleť, tělo a vlasy. Suroviny pro přípravu kosmetiky pocházejí z ekologické farmy pro pěstování sibiřských rostlin i z volně rostoucích rostlin. Certifikace ICEA zaručuje úplnou transparentnost procesu výroby: od místa sklizně bylin až k výrobě výtažků, jako důkaz kvality přípravků a ohleduplnosti k životnímu prostředí.