Natura Siberica Dětský mycí gel 250 ml

Kosmetika

Rozmazlujte své děťátko a zpříjemněte mu koupelnové radovánky. Dětský gel pro koupání jemně čistí, hydratuje a změkčuje citlivou dětskou pokožku, zabraňuje jejímu vysušování.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50095388

Rozmazlujte své děťátko a zpříjemněte mu koupelnové radovánky. Dětský gel pro koupání s organickými výtažky z lípy a třezalky jemně čistí, hydratuje a změkčuje citlivou dětskou pokožku. Jedinečná péče, která zabraňuje vysoušení pokožky vašeho děťátka.

Výsledek: 

  • jemně čistí, hydratuje a změkčuje citlivou dětskou pokožku
  • zabraňuje vysušování dětské pokožky
  • zklidňuje pokožku

Složení

Dětský gel pro koupání hýčká dětské tělíčko především díky svému složení. To je obohaceno o organický extrakt z lípy a organický extrakt z jitrocele.

Použití

Naneste malé množství gelu na vlhkou pokožku, napěňte a důkladně opláchněte vodou.

O značce

Jedinečnost této přírodní kosmetiky spočívá v síle divoce rostoucích bylin Sibiře a Dálného Východu, které bojují o svůj život za drsných klimatických podmínek. Natura Siberica směřuje tuto živou energii ve prospěch krásy a zdraví do přípravků v senzační péči o pleť, tělo a vlasy. Suroviny pro přípravu kosmetiky pocházejí z ekologické farmy pro pěstování sibiřských rostlin i z volně rostoucích rostlin. Certifikace ICEA zaručuje úplnou transparentnost procesu výroby: od místa sklizně bylin až k výrobě výtažků, jako důkaz kvality přípravků a ohleduplnosti k životnímu prostředí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.