Natura Siberica Dětský masážní olej 200 ml

Kosmetika

Hýčkejte své děťátko i vy. Dětský masážní olej hydratuje a vyživuje citlivou dětskou pokožku a zároveň ji také zklidňuje a regeneruje.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50095381

Hýčkejte své děťátko a rozmazlujte jeho tělíčko. Dětský masážní olej s ekologickými oleji z šípků a prvosenky hydratuje a vyživuje dětskou pokožku a zároveň ji také zklidňuje a regeneruje. Dopřejte tuto jedinečnou péči svému děťátku i vy.

Výsledek: 

  • vyživuje a hydratuje citlivou dětskou pokožku
  • napomáhá ke zklidnění dětské pokožky
  • pečuje o pokožku

Složení

Dětský masážní olej je obohacen o organický olej z prvosenky a organický šípkový olej.

Použití

Naneste malé množství oleje na suchou pokožku a jemnými krouživými pohyby jej vmasírujte. Vhodné pro děti již od narození.

O značce

Jedinečnost této přírodní kosmetiky spočívá v síle divoce rostoucích bylin Sibiře a Dálného Východu, které bojují o svůj život za drsných klimatických podmínek. Natura Siberica směřuje tuto živou energii ve prospěch krásy a zdraví do přípravků v senzační péči o pleť, tělo a vlasy. Suroviny pro přípravu kosmetiky pocházejí z ekologické farmy pro pěstování sibiřských rostlin i z volně rostoucích rostlin. Certifikace ICEA zaručuje úplnou transparentnost procesu výroby: od místa sklizně bylin až k výrobě výtažků, jako důkaz kvality přípravků a ohleduplnosti k životnímu prostředí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.