Natura Siberica Dětský šampon bez slz 250 ml

Kosmetika

Dopřejte svému děťátku klidné mytí vlásků bez nepříjemného pálení očí. Šampon šetrně čistí vlásky, podporuje jejich přirozený růst a nevysušuje pokožku hlavy.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50095387

Dopřejte svému děťátku poklidné mytí vlásků bez nepříjemného pálení očí. Šampon šetrně čistí dětské vlásky, hydratuje je, podporuje jejich přirozený růst a nevysušuje pokožku hlavy. Po použití jsou vlásky jemné, hebké a vyživené.

Výsledek:

  • šetrně myje dětské vlásky a nedráždí oči
  • hydratuje a vyživuje vlasové vlákno
  • nevysušuje pokožku hlavy

Složení

Šampon na dětské vlásky je obohacen o organický extrakt z aloe vera a organický extrakt z lékořice. Šetrné složení šamponu zajišťuje klidné mytí vlásků bez podráždění očí.

Použití

Naneste malé množství šamponu na mokré vlasy, napěňte jej a opláchněte vodou.

O značce

Jedinečnost této přírodní kosmetiky spočívá v síle divoce rostoucích bylin Sibiře a Dálného Východu, které bojují o svůj život za drsných klimatických podmínek. Natura Siberica směřuje tuto živou energii ve prospěch krásy a zdraví do přípravků v senzační péči o pleť, tělo a vlasy. Suroviny pro přípravu kosmetiky pocházejí z ekologické farmy pro pěstování sibiřských rostlin i z volně rostoucích rostlin. Certifikace ICEA zaručuje úplnou transparentnost procesu výroby: od místa sklizně bylin až k výrobě výtažků, jako důkaz kvality přípravků a ohleduplnosti k životnímu prostředí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.