Natura Siberica Ochranný dětský krém pod plenky 75 ml

Kosmetika

Ochranný dětský krém s organickými extrakty z proskurníku lékařského a řebříčku pečuje o citlivá místa pokožky v oblasti plenek. Hydratuje a vyživuje pokožku.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50095380

Dopřejte svému děťátku pocit absolutního pohodlí. Ochranný dětský krém s organickými extrakty z proskurníku lékařského a řebříčku pečuje o citlivá místa pokožky v oblasti plenek. Hydratuje a vyživuje pokožku a zajišťuje pocit naprostého komfortu.

Výsledek: 

  • hydratuje a vyživuje citlivou dětskou pokožku
  • zajišťuje pocit naprostého pohodlí
  • napomáhá při regeneraci

Složení

Ochranný dětský krém obsahuje ekologický extrakt z proskurníku lékařského a organický extrakt z řebříčku.

Použití

Naneste malé množství krému na citlivé partie po každé výměně pleny. V noci použijte trochu více krému. Vhodné pro děti již od narození.

O značce

Jedinečnost této přírodní kosmetiky spočívá v síle divoce rostoucích bylin Sibiře a Dálného Východu, které bojují o svůj život za drsných klimatických podmínek. Natura Siberica směřuje tuto živou energii ve prospěch krásy a zdraví do přípravků v senzační péči o pleť, tělo a vlasy. Suroviny pro přípravu kosmetiky pocházejí z ekologické farmy pro pěstování sibiřských rostlin i z volně rostoucích rostlin. Certifikace ICEA zaručuje úplnou transparentnost procesu výroby: od místa sklizně bylin až k výrobě výtažků, jako důkaz kvality přípravků a ohleduplnosti k životnímu prostředí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.