Kosmetika

Natura Siberica Šampon pro suché a lámavé vlasy 400 ml

  • Hýčkejte své vlasy přírodní péčí, která vrací suchým vlasům objem a lesk. Šampon s hydrolátem z růže daurské hydratuje vlasy a vyhlazuje jejich povrch.
149

O produktu: Natura Siberica Šampon pro suché a lámavé vlasy 400 ml

50090741

Úvod

Hýčkejte své vlasy přírodní péčí, která vrací suchým vlasům objem a lesk. Šampon s hydrolátem z růže daurské hydratuje vlasy a vyhlazuje jejich povrch, a tím usnadňuje rozčesávání. Borovice zakrslá obsahuje aminokyseliny, které mají schopnost regenerovat strukturu vlasu.

Výsledek: 

  • vrací suchým vlasům objem a lesk
  • hydratuje a vyhlazuje vlasy
  • usnadňuje rozčesávání

Složení

Šampon pro suché a lámavé vlasy je obohacen o výtažek z borovice zakrslé a organickým hydrolátem z růže daurské.


Použití

Naneste přiměřené množství šamponu na mokré vlasy, vytvořte pěnu a poté důkladně opláchněte vodou.


O značce

Narozena na Sibiři, vyrobena v Evropě. Jedinečnost této přírodní kosmetiky spočívá v síle divoce rostoucích bylin Sibiře a Dálného Východu, které bojují o svůj život za drsných klimatických podmínek. Natura Siberica směřuje tuto živou energii ve prospěch krásy a zdraví do přípravků v senzační péči o pleť, tělo a vlasy. Suroviny pro přípravu kosmetiky pocházejí z ekologické farmy pro pěstování sibiřských rostlin i z volně rostoucích rostlin. Mezinárodně uznávaná Certifikace Ecocert garantuje, že přípravek neobsahuje syntetické parfémy a barviva a minimálně 95 % všech složek je přírodního původu.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.