Natura Siberica Sibiřská vitaminová krémová maska na ruce 75 ml

Kosmetika

Skladem na e-shopu nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren

O produktu

Hýčkejte své ruce. Vitaminová krémová maska na ruce aktivně vyživuje pokožku, obnovuje její přirozenou ochrannou vrstvu, regeneruje ji a zvyšuje její pružnost. Maska zanechává vaše ruce krásné, vláčné a přitažlivé.

Výsledek:

  • zvyšuje pružnost, hebkost a vláčnost pokožky
  • aktivně vyživuje a regeneruje pokožku rukou
  • obnovuje přirozenou ochrannou vrstvu

Složení

Jak už samotný název napovídá, krémová maska je především plná vitaminů. A to zejména vitaminu A, F a B6. Dále obsahuje výtažky z morušky severní, brusinkový olej a altajský med.

Použití

Aplikujte silnou vrstvu krémové masky na čistou pokožku rukou, nechte působit 5 minut a opláchněte teplou vodou nebo osušte ubrouskem do úplného vstřebání.

O značce

Jedinečnost této přírodní kosmetiky spočívá v síle divoce rostoucích bylin Sibiře a Dálného Východu, které bojují o svůj život za drsných klimatických podmínek. Natura Siberica směřuje tuto živou energii ve prospěch krásy a zdraví do přípravků v senzační péči o pleť, tělo a vlasy. Suroviny pro přípravu kosmetiky pocházejí z ekologické farmy pro pěstování sibiřských rostlin i z volně rostoucích rostlin. Certifikace ICEA zaručuje úplnou transparentnost procesu výroby: od místa sklizně bylin až k výrobě výtažků, jako důkaz kvality přípravků a ohleduplnosti k životnímu prostředí.