Kosmetika

NATURIGIN Organic Based 100% Permanent Hair Colours Very Light Natural Blonde 9.0 barva na vlasy 115 ml

Značka: NATURIGIN

Přírodní veganská barva na vlasy pro domácí použití NATURIGIN Organic Based 100% Permanent Hair Colours Very Light Natural Blonde dodá vlasům velmi světlý odstín.

299
Ušetříte 16%

Původní cena:  355 Kč  ·  sleva 56 Kč

Nejnižší cena před slevou: 355 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: NATURIGIN Organic Based 100% Permanent Hair Colours Very Light Natural Blonde 9.0 barva na vlasy 115 ml

50135481

Úvod

Permanentní přírodní barva na vlasy pro domácí použití NATURIGIN Very Light Natural Blonde dodá vlasům atraktivní světlý blond odstín. Barva 100% kryje šediny a je vhodná i ke změně nebo oživení přirozeného odstínu pramenů bez šedin. 12 organických ingrediencí v přípravku chrání, vyživuje, podporuje zdravý lesk a zanechává jemnou vůni. Barva ve svém složení spojuje přírodní péči a dokonalé krytí šedin a odrostů. Použijte na všechny typy vlasů. Díky obsahu šetrných látek ji můžete nanést, i když máte citlivou pokožku hlavy. Veganské složení.

Hlavní vlastnosti:

  • kryje šediny
  • pomáhá zachovat zdravé a krásné vlasy
  • vhodné i pro citlivou pokožku hlavy

Použití

Postupujte podle přiloženého návodu. Postup barvení s barvami NATURIGIN se liší podle kvality vašich vlasů. V případě barvení již barvených vlasů nejprve nechte směs působit 20 minut pouze na odrostech, poté aplikujte i do délek na dobu dalších 10 minut. U ještě nebarvených vlasů, naneste směs rovnoměrně a smyjte důkladně vlažnou vodou po 30 minutách. Pokud jsou vaše vlasy zesvětlené nebo po trvalé, vlasy a pokožka hlavy jsou poréznější. Postupujte proto podle pokynů pro ještě nebarvené vlasy s tím, že směs necháte působit pouze 10 minut. Po barvení naneste na vlasy závěrečnou péči After Colour Treatment (součástí balení) a po 2 minutách důkladně opláchněte.

Obsah balení:

  • lahvička s aktivátorem 60 ml
  • tuba s barvícím krémem 40 ml
  • kondicionér 15 ml
  • ochranné rukavice
  • návod k použití

Upozornění

Produkt není určen pro barvení řas a obočí. Zabraňte kontaktu barvy s očima. Pokud ke kontaktu dojde, vypláchněte okamžitě vlažnou vodou. Barva obsahuje peroxid vodíku a fenylendiamin (PPD). Barvy na vlasy mohou způsobit alergickou reakci. Přečtěte si pečlivě instrukce k použití. Produkt není určen pro osoby mladší 16 let. Tetování černou hennou může zvýšit riziko vzniku alergie při barvení. Barvení není doporučeno, pokud v minulosti došlo k začervenání pokožky v obličeji anebo máte citlivou, podrážděnou nebo poškozenou pokožku, dále pokud při předchozích barveních došlo k reakci po barvení, anebo vznikla reakce na barvení černou hennou. Výrobce, distributor ani prodejce nejsou zodpovědní za následky způsobené použitím barev.


O značce

NATURIGIN je dánská značka přírodní vlasové a tělové kosmetiky, nepoužívá SLS, parabeny, mikroplasty ani amoniak. Při výrobě používá přírodní a certifikované BIO ingredience a dodržuje zásady udržitelného rozvoje a cruelty-free. Jejím cílem je spojit ve svých výrobcích vysokou funkčnost a maximální možné množství přírodních ingrediencí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.