516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Nefdesanté Chlorella 200 tablet

Nefdesanté Chlorella 200 tablet

Nefdesanté Chlorella 200 tablet

50055031
Doplněk stravy: Více o legislativě
319 Kč 160 Kč / 100 kusů(tbl)
Skladem u dodavatele

Chlorella pyrenoidosa je mikroskopická zelená sladkovodní řasa, která je zdrojem přírodních vitaminů a minerálních látek. 

Podrobné informace o produktu

Podporuje zdravou střevní mikroflóru, látkovou výměnu a trávicí system. Působí jako antioxidant a podporuje imunitní systém. Přispívá ke stimulaci správné hladiny cholesterolu a krevního cukru. Napomáhá zvýšit oxidaci tuků a přispět ke snížení tělesného tuku. Posiluje vitalitu, je pomocníkem v případě únavy. Má příznivý vliv na funkci orgánů, které mají detoxikační funkci, jako jsou žlučník, játra a ledviny. Příznivě ovlivňuje hladinu cukru a cholesterolu. Podporuje odvod škodlivin z organizmu.

Doporučené dávkování: Pro dospělé 3 tablety 2x denně. Nejlépe půl hodiny před jídlem ráno a večer. / U dětí upravit dle váhy (1 tableta na cca 12 kg tělesné hmotnosti).

Složení Chlorella pyrenoidosa (495 mg ± 5% v jedné tabletě), stearan hořečnatý, oxid křemičitý (látky protispékavé).

Výrobek není určen pro děti do tří let. Ukládejte mimo dosah dětí! / Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Doplňky stravy se nesmějí používat jako náhrada pestré stravy.

Celková hmotnost 1 tablety 500 mg

 

Produkty nefdesanté® jsou vyráběny a kontrolovány dle standardů ISO 9001:2008 a GMP. Všechny suroviny jsou vybírány a zpracovávány s mimořádnou péčí a v maximálně přírodní podobě.

Obsah: 200 tablet

Zdroj: www.nefdesante.cz

Kategorie produktu

Parametry

Forma Tablety
Věk dítěte od 3 let
EAN 8595243600275

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.