Nefdesanté Vápník Hořčík Zinek Skin komplex 90 tablet

Doplněk stravy

Doplněk stravy Nefdesanté Skin komplex obsahuje ověřenou kombinaci vápníku, hořčíku a zinku obohacenou o extrakt z borovice přímořské.
Skladem na e-shopu
159 ušetříte 40 Kč

Původní cena 199 Kč , sleva 20%

Nejnižší cena před slevou: 199 Kč

Cena za 1 kus: 2 Kč

O produktu

50028307

Doplněk stravy Nefdesanté Skin komplex obsahuje ověřenou kombinaci vápníku, hořčíku a zinku pro zdravé a krásné vlasy, nehty a pleť, obohacenou o extrakt z borovice přímořské. Vápník je potřebný k udržení normálního stavu kostí a zubů, přispívá k normální činnosti svalů i správné srážlivosti krve. Hořčík přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, ke zmírnění míry únavy a vyčerpání a k udržení normálního stavu kostí a zubů. Zinek pomáhá normální funkci imunitního systému a je potřebný pro udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a pleti. Extrakt z borovice přímořské je významným antioxidantem.

Hlavní vlastnosti:

  • vápník podporuje normální stav kostí a zubů
  • hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • zinek podporuje zdravý stav kostí, vlasů, nehtů a pleti

Dávkování

1 tableta 1–3x denně.

Složení

1 tableta obsahuje: uhličitan vápenatý (vápník 260 mg, tj. 33 % DDD), oxid hořečnatý (hořčík 130 mg, tj. 35 % DDD), mikrokrystalická celulosa (látka prostispékavá) , extrakt z pinus pinaster (extrakt z borovice přímořské 15 mg), oxid zinečnatý (zinek 8 mg, tj. 80 % DDD), hydroxypropylcelulosa (zahušťovadlo) oxid křemičitý (látka protispékavá) , stearát hořečnatý (emulgátor) [DDD = doporučená denní dávka]

Upozornění

Výrobek není určen pro děti do tří let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.