Neospan melatonin 60 tobolek

Doplněk stravy

Značka: NEOSPAN
Neospan melatonin obsahuje aktivní látky, které pomáhají zklidnit psychickou nepohodu, lépe usnout a harmonizovat denní biorytmus.
Skladem na e-shopu
299

Cena za 1 kus: 5 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50138529

Máte potíže s usínáním? Neospan melatonin obsahuje aktivní látky, které pomáhají zklidnit psychickou nepohodu, lépe usnout a harmonizovat denní biorytmus. Je vhodný pro osoby s nepravidelným režimem i cestovatele, kteří přestupují časové pásmo. Obsahuje kombinaci melatoninu, L-tryptofanu, hořčíku a vitaminu B6.

Jak přípravek Neospan melatonin funguje?

Melatonin je spánkový hormon, který pomáhá zkrátit dobu nutnou k usnutí *. Jeho přirozená produkce však s přibývajícím věkem klesá. Aminokyselina L-tryptofan pracuje jako prekruzor – to znamená, že je výchozí látkou pro vznik dalších důležitých látek, mezi které patří i melatonin. Roli v tomto procesu hraje i vitamin B6. Vitamin B6 a hořčík a jsou látky důležité pro vyrovnaný energetický metabolizmus i činnost nervové soustavy a odolnost vůči stresu a nervozitě

Hlavní vlastnosti

  • melatonin napomáhá rychlejšímu usínání *
  • melatonin pomáhá zmírnit pocit únavy v důsledku časového posunu – jet lag **
  • hořčík a vitamin B6 přispívají k normální činnosti nervové soustavy
  • hořčík a vitamin B6 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání

Dávkování

Užívejte 1x denně 1 tobolku denně před spánkem a zapijte vodou. Tobolka se rychle rozpouští a aktivní látky následně začnou plnit svou funkci.

Složení

Oxid hořečnatý (hořčík), plnidlo: sorbitol; L-tryptofan, protispékavá látka: stearan hořečnatý; pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), melatonin, tobolka: želatina; stabilizátor: uhličitan vápenatý. Aktivní látky v jedné tobolce: Melatonin 1 mg (RHP není stanovena), L-tryptofan 30 mg (RHP není stanovena), hořčík 100 mg (RHP 26,7 %), vitamin B6 4 mg (RHP 285,7 %). Bez laktózy, bez lepku, bez cukru, vhodné i pro vegany. RHP = referenční hodnota příjmu v 1 tobolce.

Upozornění

Doplněk stravy. Užívejte jen před předpokládanou dobou spánku. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Těhotné a kojící ženy mohou přípravek používat po konzultaci s lékařem nebo lékárníkem. Nedoporučuje se užívat při přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Užívejte pouze celé tobolky. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí! Vyrobeno na Slovensku.

* Příznivého účinku se dosáhne při konzumaci 1 mg melatoninu před spaním. ** Příznivého účinku se dosáhne při přívodu nejméně 0,5 mg, které je třeba požít krátce před spaním v první den cesty a po několik dalších dní po příjezdu do cílového místa.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.