Kosmetika

Neostrata Restore Bio-Hydrating Cream hydratační krém 40 g

Značka: NEOSTRATA
Produktová řada: Restore

Bohatý hydratační krém s PHA a vitaminem E. Zlepšuje pružnost pokožky, pomáhá vyplnit jemné linky a vrásky a přispívá k celkové regeneraci pleti.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Neostrata Restore Bio-Hydrating Cream hydratační krém 40 g

50039357

Úvod

Bohatý hydratační krém s PHA a vitaminem E. Restore Bio-Hydrating Cream obnovuje ochrannou bariéru pleti a redukuje viditelné známky jejího stárnutí. Obsahuje 15% glukonolakton v kombinaci s kyselinou hyaluronovou, které zvyšují hydrataci a pružnost pokožky. Pomáhají vyplnit jemné linky a vrásky a ve spojení s vitaminem E přispívají také k celkové regeneraci pleti. Vitamin E poskytuje antioxidační ochranu vůči volným radikálům, které způsobují předčasné stárnutí pokožky. Nekomedogenní krém je vhodný pro všechny typy pleti včetně suché a citlivé. Neobsahuje parfemaci.

Výsledek:

  • redukuje viditelné známky stárnutí pleti
  • zvyšuje hydrataci a pružnost pokožky
  • vyplňuje jemné linky a vrásky
  • přispívá k celkové regeneraci pleti
  • vitamin E poskytuje antioxidační ochranu

 


Složení

Glukonolakton, kyselina hyaluronová.


Použití

Krém používejte 2x denně na očištěnou pleť obličeje. Při ranní péči doporučujeme nanést ještě krém s ochranným slunečním faktorem.


Upozornění

Dbejte na to, aby přípravek nevnikl do očí. Při zasažení očí důkladně vypláchněte vodou. Pokud se objeví vyrážka nebo podráždění, přerušte používání přípravku. V případě požití přípravku vyhledejte lékařskou pomoc. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.