NeoStrata Skin Active Line Balíček noční péče - sérum a krém

Kosmetika

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

NeoStrata Skin Active Firming Collagen Booster 30ml
Doplňte svoji denní péči o pleť a zesilte váš přirozený omlazující cyklus vaší pleti. Zdravý a silnější kolagen uvnitř pokožky způsobuje, že pleť je pevnější a více vyhlazená.

Toto unikátní složení SynerG Formula 6.5 obsahuje tři klinicky ověřené technologie, každou se specifickým působením k maximalizaci nového a stávajícího kolagenu.
  • Obsahuje buněčné kultury rostliny Gardenia pro zachování existující struktury kolagenu zabráněním vzniku enzymu MMP, který kolagen rozkládá. Tento čistý, aktivní extrakt buněčné kultury pomáhá stimulovat novou syntézu kolagenu.
  • Kromě toho, aminokyseliny, stavební kameny kolagenu, spolupracují se skupinou peptidů Matrixyl™ 3000 na stavbě kolagenu.
  • Nakonec silný NeoGlucosamin™ posiluje ochrannou funkci kolagenu.
NeoStrata Skin Active Line Cellular Restoration noční krém 50g
Toto unikátní složení SynerG Formula 15.0 je vyvinuto k omlazení buněčné funkce a posílení spodních vrstev pokožky. Tato formulace obsahuje extrakt z jablečných kmenových buněk, který chrání a prodlužuje životnost vlastních kmenových buněk kůže a pomáhá zpomalit účinky stárnutí. Peptidy zvyšují produkci kolagenu a snižují výskyt hlubokých vrásek.

Kyselina glykolová (AHA kyselina) zvyšuje produkci kolagenu a glykosaminoglykanů, a tím dochází k vyplnění a zpevnění kůže. Maltobionová kyselina a glukonolakton (PHA kyseliny) pomáhají stimulovat obnovu v hlubokých vrstvách pokožky odchytáváním škodlivých oxidů kovů. Výtažek z hroznových semínek, známý pro své protizánětlivé vlastnosti, působí s výtažky z granátových jablek, borůvek a Acai jako ochrana proti stárnutí buněk vlivem zátěžových faktorů životního prostředí.

Balení:
NeoStrata Skin Active Firming Collagen Booster 30ml + NeoStrata Skin Active Line Cellular Restoration noční krém 50g

Zdroj: www.neomed.cz

Parametry