NeoStrata Skin Active Line Lift 15ml+15g

NeoStrata Skin Active Line Lift 15ml+15g

50093713
Kosmetika
1 889 Kč Dostupnost na e-shopu:
Skladem
Neostrata

Pokročilá a komplexní antiagingová péče se zaměřuje na hluboké linky a vrásky.

Podrobné informace o produktu

Pokročilá a komplexní antiagingová péče Line Lift SynerG System 13.0 s unikátními patentovanými složkami: Aminofil™, NeoCitriate™ & NeoGlucosamine®

NeoStrata Skin Active Line Lift STEP 1 – Aminofil™ Activator
  • Přípravek se silnou, novou revoluční složkou Aminofil ™ k vytvoření přirozeného objemu pleti a viditelnému snížení výskytu hlubokých linek a vrásek způsobených stárnutím pleti a UV zářením.
Vlastnosti:
Toto inovativní ošetření pleti se zaměřuje na hluboké linky a vrásky, jako jsou vrásky na čele způsobené mračením, vrásky v oblasti glabely, mimické vrásky a nosoretní rýhy, které nereagují na běžnou antiagingovou péči o pleť. Kulička umožňuje snadnou aplikaci přímo do hlubokých linek a vrásek a pomáhá vmasírovat vysoce účinný přípravek do kůže.

Tento hydrogelový aktivátor obsahuje Aminofil™, patentovanou, průlomovou složku s prokázanými silnými účinky na zvětšení objemu hluboké kožní tkáně a na aktivaci přirozených výplní pleti: kolagenu a kyseliny hyaluronové*. (* test in vitro)

Použití:
Jemně stlačte tubu a lehce naneste přímo na hluboké linky a vrásky čela, u kořene nosu a kolem úst. Pomocí prstů jemně vmasírujte. Aplikujte 2x denně.

Upozornění:
Pouze pro zevní použití! Umístěte mimo dosah dětí! Neaplikujte na rty. Dbejte na to, aby přípravek nevnikl do očí. Pokud dojde ke kontaktu, dobře opláchněte vodou.
Pokud se objeví podráždění, přerušte používání. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc.

NeoStrata Skin Active Line Lift STEP 2 – Finishing Complex
  • Přípravek s unikátními patentovanými složkami k synergickému vytvoření přirozeného objemu pleti a viditelnému snížení výskytu hlubokých vrásek způsobených stárnutím pleti a UV zářením.
Vlastnosti:
Toto inovativní ošetření pleti se zaměřuje na hluboké linky a vrásky, jako jsou vrásky na čele způsobené mračením, vrásky v oblasti glabely, mimické vrásky a nosoretní rýhy, které nereagují na běžnou antiagingovou péči o pleť. Tento zvláčňující Finishing Complex se nanáší na vrstvu Skin Active Line Lift STEP 1 pro zakotvení AminoFil™ aktivátoru.

Aktivní látky ve STEP 2, včetně stavebních peptidů, spoluvytváří se STEP 1 optimální vyhlazení a zpevnění. STEP 2 obsahuje NeoGlucosamine®, stavební kámen kyseliny hyaluronové, která se přirozeně vyskytuje v mezibuněčném prostoru dermis a dodává pleti objem. Obsahuje také NeoCitriate™, účinnou složku ke zvýšení pevnosti kůže a ke stimulaci nové syntézy kolagenu*. V důsledku toho budou hluboké vrásky vyplněny a vyhlazeny a pokožka tak získá svěžejší, mladistvější vzhled.

Použití:
Nanášejte ihned po aplikaci Skin Active Line Lift STEP 1 na hluboké linky a vrásky čela, u kořene nosu a kolem úst. Pomocí prstů jemně vmasírujte. Aplikujte 2x denně.

Upozornění:
Pouze pro zevní použití! Umístěte mimo dosah dětí! Neaplikujte na rty. Dbejte na to, aby přípravek nevnikl do očí. Pokud dojde ke kontaktu, dobře opláchněte vodou. Pokud se objeví podráždění, přerušte používání. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc.
 
Balení:
NeoStrata Skin Active Line Lift STEP 1 15ml
NeoStrata Skin Active Line Lift STEP 2 15 g

Zdroj: www.neomed.cz

Parametry produktu

Značka Neostrata Forma Roll-on
Použiji na Pleť EAN 8594159140172

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.