Nestlé Naturnes BIO Černý rybíz hruška jablko kapsička 90 g

Ostatní příkrmy

Značka: NESTLE
Ovocná kapsička Nestlé Naturnes BIO Černý rybíz hruška jablko kapsička je hravou svačinkou pro děti od ukončeného 6. měsíce. Obsahuje ovoce v prvotřídní kvalitě.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50128183

Hravá ovocná svačinka pro děti ze sladké hrušky, jablka a pyré z černého rybízu. NESTLÉ BIO kapsička obsahuje ovoce v prvotřídní kvalitě od farmářů, kteří splňují nejvyšší světové normy požadované v ekologickém zemědělství. Do přesnídávky nebyly přidány cukry ani konzervanty (ve shodě s požadavky příslušné legislativy). Praktický uzavíratelný obal je skvělý nejen na cesty. Děti budou nadšené, že se mohou krmit samy. Neobsahuje lepek. Pro děti od ukončeného 6. měsíce.

Hlavní vlastnosti:

  • nejkvalitnější ovoce v bio kvalitě
  • v praktickém uzavíratelném obalu
  • obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry
  • neobsahuje konzervanty (ve shodě s požadavky příslušné legislativy)
  • neobsahuje lepek

Složení

Hruškové pyré 45 %, jablečné pyré 40 %, černorybízové pyré 15 % a citrónová šťáva.

Použití

Obsah kapsičky postupně vymačkávejte na lžičku a dítě krmte vsedě. Mějte dítě pod stálým dohledem.

Upozornění

Nenechávejte uzávěr v blízkosti dítěte! V případě mechanického poškození sáčku nepoužívejte. Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Po otevření skladujte v chladničce maximálně 24 hodin.

O značce

Nestle je prvním výrobcem kojenecké výživy na světě s více než 150 let zkušeností. Roku 1867 Henri Nestlé, představil světu 1. náhradní výživu – Farina Lactée. Dnes vyrábí nejen kojeneckou výživu, ale i širokou paletu příkrmů pro malé i větší děti. Vybírat můžete z pestré nabídky mléčných i nemléčných kaší, příkrmů a dezertů v praktickém balení nebo sušenek pro první zoubky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.