Nestlé BIO Nemléčná kaše vanilková 200 g

Ostatní příkrmy

Značka: NESTLE
Vanilková nemléčná kaše NESTLÉ BIO je určena pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku. Je vyrobena z kvalitních surovin pocházejících z ekologického zemědělství.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
109

Cena za 100 g: 55 Kč

O produktu

50108630

Hledáte vhodný příkrm pro své dítě, který by mu chutnal a byl zároveň vyroben ze surovin co možná nejvyšší kvality? Vyzkoušejte nemléčnou kaši NESTLÉ BIO s oblíbenou vanilkovou příchutí. Je vyrobena ze surovin pocházejících z ekologického zemědělství. Obsahuje důležitý vitamin B1 (obsah vitaminu B1 odpovídá zákonem stanoveným požadavkům). Jemnou příchuť přírodní vanilky ocení i nejnáročnější malí jedlíci. Kaše se snadno připravuje a netvoří hrudky. Je určena pro kojence od ukončeného 6. měsíce a podává se lžičkou přiměřené velikosti. Obilné kaše jsou vhodnou součástí jídelníčku malých dětí v období zavádění prvních příkrmů.

Hlavní vlastnosti:

  • vyrobena ze surovin pocházejících z ekologického zemědělství
  • obsahuje vitamin B1
  • s oblíbenou vanilkovou příchutí
  • snadno se připravuje
  • nevytváří hrudky
  • určena pro děti od ukončeného 6. měsíce

Příprava:

Před přípravou si důkladně umyjte ruce a zkontrolujte čistotu všech nádob. Do misky či hlubokého talíře připravte 160 ml kojeneckého mléka (např. BEBA) podle návodu. Za stálého míchání postupně nasypte 25 g kaše (přibližně 4-5 polévkových lžic). Pečlivě promíchejte vidličkou či šlehací metlou, nechte asi půl minuty odstát a opět promíchejte.

Složení:

Mouky 99,5 % (pšeničná* 71,5 % - část enzymaticky hydrolyzovaná, ovesná* celozrnná 28 %), přírodní vanilkové aroma, vitamíny B1.

Může obsahovat mléko.

*z ekologického zemědělství

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.