Nicorette® FreshFruit Gum 2 mg, léčivá žvýkací guma, 30 žvýkaček

Nicorette® FreshFruit Gum 2 mg, léčivá žvýkací guma, 30 žvýkaček

50050190
Registrovaný léčivý přípravek Více o legislativě
249 Kč Dostupnost na e-shopu:
Skladem na e-shopu

Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍCNEUTROGENA® Výživný balzám na rty Nordic Berry, 4,8g za 0,01 Kč vč. DPH. Akce platí do 31. 8. 2017 nebo do vyprodání zásob.

Nicorette FreshFruit Gum 2 mg se používají k léčbě závislosti na tabáku, zmírňují chuť na cigaretu a zmírňují abstinenční příznaky.

Podrobné informace o produktu

Nicorette FreshFruit Gum 2 mg jsou žvýkačky používané k odvykání kouření. Léčí závislost na tabáku, zmírňují touhu po nikotinu. Používají se také ke zmírnění nepříjemných pocitů (abstinenčních příznaků) souvisejících s nedostatkem nikotinu z tabáku. Nicorette FreshFruit Gum 2 mg jsou určeny pro dospělé kuřáky.

Jak se přípravek Nicorette FreshFruit Gum 2 mg používá:

Žvýkačky použijte tehdy, když se dostaví touha po cigaretě. Zejména zpočátku je důležité žvýkat velmi pomalu a přerušovaně po dobu 30 minut. Počáteční dávku žvýkaček volte podle míry Vaší nikotinové závislosti. Používání vhodné síly 8-12 žvýkaček denně by mělo být pro léčbu dostačující. Nepoužívejte více jak 24 žvýkaček denně. Léčba trvá obvykle nejméně 3 měsíce. Pravidelné používání žvýkaček déle než 12 měsíců se všeobecně nedoporučuje.

Složení:

Léčivou látkou je nicotini resinas 10 mg, což odpovídá nikotinum 2 mg.

Dalšími složkami jsou základ žvýkací gumy s antioxidantem (obsahuje butylhydroxytoluen E 321), xylitol, silice máty peprné, uhličitan sodný, draselná sůl acesulfamu, levomenthol, lehký oxid hořečnatý, mastek, dusík, ovocné aroma v prášku, čištěná voda, polysorbát 80, sukralóza, xylitol, hydroxypropylmethylcelulóza, arabská klovatina usušená rozprášením, oxid titaničitý, karnaubský vosk hydrogenuhličitan sodný.

 

 

 

Příbalový leták / Složení

Parametry produktu

Značka Nicorette Způsob užití Vnitřní
Pro koho Od 18 let Farmakoterapeutická skupina přípravek k odvykání kouření
SUKL 122282 EAN 3574660514261

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.