NIOXIN 3D Intensive Deep Protect Density Mask intenzivně pečující maska 150 ml

Kosmetika

Značka: NIOXIN
NIOXIN 3D Intensive Deep Protect Density Mask je regenerační maska pro vysušené, barvené či poškozené řídnoucí vlasy. Vyživuje vlasy a zlepšuje jejich vzhled.
339

O produktu

50135698

Regenerační maska pro barvené či poškozené řídnoucí vlasy. NIOXIN 3D Intensive Deep Protect Density Mask je profesionální ošetření založené na technologii DensiProtect, chránící hustotu vlasů. Zlepšuje vzhled vlasů a posiluje vlasové vlákno. Tato intenzivně pečující maska proniká hluboko do vlasu, regeneruje a vyživuje suchá poškozená vlasová vlákna. Dopřejte si tuto 3minutovou péči po umytí vlasů a vaše vlasy budou opět vyhlazené a pružné.

Výsledek

  • profesionální péče o poškozené řídnoucí vlasy
  • vhodné pro suché nebo barvené vlasy
  • pomáhá chránit a posilovat vlasové vlákno, redukuje lámavost
  • zanechává vlasy hladké a pružné, zlepšuje jejich vzhled
  • dermatologicky testováno

Složení

Intenzivně pečující maska mimo jiné obsahuje: extrakt z javoru cukrového, extrakt z cukrové třtiny, extrakty z listu borůvky, pomeranče a semen tungovníku.

Použití

Po umytí šamponem naneste masku do vlasů a nechte působit 3-5 minut. Poté důkladně opláchněte. Masku používejte po každém třetím mytí vlasů. Pokud volíte masku na vlasy, vynechte kondicionér. Maska nahrazuje kondicionér.

O značce

Portfolio produktů NIOXIN je jedinečný systém péče o řídnoucí vlasy. Používá vyspělé inovativní technologie, díky kterým účes získá plnější a hustší vzhled. Systém NIOXIN byl vytvořen v roce 1987, zakladatelka Eva Graham přinesla průlomovou myšlenku aplikovat metodu péče o pleť i na vlasovou pokožku. Pokročilé technologie Systému NIOXIN přinesly skutečné výsledky, díky kterým získala vlasová péče nový směr, a získala si důvěru mnoha mužů i žen po celém světě.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.