NIOXIN 3D Intensive Diaboost Hair Thickening Xtrafusion bezoplachové sérum 100 ml

Kosmetika

Značka: NIOXIN
Bezoplachové sérum pro řídnoucí vlasy NIOXIN 3D Intensive Diaboost Hair Thickening Xtrafusion vám zajistí hustší a plnější účes.
729

O produktu

50135694

Bezoplachové sérum pro řídnoucí vlasy. NIOXIN 3D Intensive Diaboost Hair Thickening Xtrafusion je vlasová péče pro hustší a plnější účes, založená na technologii HTX obsahující vitamin B3 – niacinamid a kofein, který stimuluje vlasovou pokožku. Sérum proniká do vlasů, okamžitě posiluje vlasová vlákna a chrání je před lámáním. Již po jediném použití se vlasy zdají hustší a lépe se upravují do požadovaného tvaru.

Výsledek

  • zahušťuje vlasy u kořínků, zvětšuje průměr vlasových vláken
  • zvyšuje sílu každého pramene a zanechává účes plnější*
  • okamžitě zpevňuje vlasy, chrání je před lámáním a umožňuje jim růst déle**
  • usnadňuje každodenní úpravu vlasů
  • dermatologicky testováno

Složení

Sérum mimo jiné obsahuje: niacin, kofein, glycerin, mátový olej.

Použití

Po umytí vysušte vlasy i pokožku hlavy ručníkem. Naneste sérum a vmasírujte jej do pokožky, zejména do oblastí kontur. Neoplachujte.

O značce

Portfolio produktů NIOXIN je jedinečný systém péče o řídnoucí vlasy. Používá vyspělé inovativní technologie, díky kterým účes získá plnější a hustší vzhled. Systém NIOXIN byl vytvořen v roce 1987, zakladatelka Eva Graham přinesla průlomovou myšlenku aplikovat metodu péče o pleť i na vlasovou pokožku. Pokročilé technologie Systému NIOXIN přinesly skutečné výsledky, díky kterým získala vlasová péče nový směr, a získala si důvěru mnoha mužů i žen po celém světě.

*vs. šampon bez kondicionéru, **při každodenním používání.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.