Nivea SUN Protect & Care Dětské barevné mléko na opalování SPF50+ roll-on 50 ml růžové

50113674

Kosmetika

Při nákupu produktů značky Nivea a Labello v minimální hodnotě 199 Kč získáte NAVÍC Nivea Zklidňující micelární vodu 200 ml.

Akce platí do 30. 9. 2019 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

139

Cena za 100 ml: 278 Kč

O produktu

Chraňte své děti před slunečními paprsky. Dětská pokožka je mimořádně citlivá a náchylná ke spálení. Dětské mléko na opalování Nivea Sun poskytuje vysoký ochranný faktor SPF 50+. Chrání pokožku a minimalizuje riziko vzniku slunečních alergií. Pomocí kuličkového aplikátoru se snadno nanáší a rychle vstřebává. Mléko zanechá na pokožce veselou růžovou barvu, která po vstřebání do pokožky zmizí. Tento hravý efekt Vaše ratolesti spolehlivě zabaví. Voděodolné složení.

Výsledek:

  • chrání citlivou pokožku před spálením
  • snižuje riziko vzniku slunečních alergií
  • vysoký ochranný faktor SPF 50+
  • vhodná ochrana při pobytu u vody
  • růžové zabarvení mléka děti pobaví

Použití

Aplikujte na čistou a suchou pokožku nejméně 20 minut před pobytem na slunci. Dostatečnou vrstvu rovnoměrně rozetřete a nechte důkladně vstřebat. K aplikaci použijte praktický kuličkový mechanismus. Vyhněte se kontaktu s očním okolím.

Složení

Obsahuje aktivní látky, jež zaručí vysoký ochranný faktor i v oblastech silného slunečního záření, například u moře. Složení je voděodolné a rychle se vstřebává.

Upozornění

Ačkoliv je mléko voděodolné, opakovaně ho nanášejte po koupání, osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Nenechávejte děti na slunci příliš dlouho. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.

Parametry
Značka Nivea
Produktová řada SUN
Typ pleti Pro všechny typy pleti
Pro koho Pro děti
Forma Mléko
EAN 42360766