Nivea SUN Protect & Care Dětské barevné mléko na opalování SPF50+ roll-on 50 ml zelené

Kosmetika

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Chraňte své děti před slunečními paprsky. Dětská pokožka je mimořádně citlivá a náchylná ke spálení. Dětské mléko na opalování Nivea Sun poskytuje vysoký ochranný faktor SPF 50+. Chrání pokožku a minimalizuje riziko vzniku slunečních alergií. Pomocí kuličkového aplikátoru se snadno nanáší a rychle vstřebává. Mléko zanechá na pokožce veselou zelenou barvu, která po vstřebání do pokožky zmizí. Tento hravý efekt Vaše ratolesti spolehlivě zabaví. Voděodolné složení.

Výsledek:

  • chrání citlivou pokožku před spálením
  • snižuje riziko vzniku slunečních alergií
  • vysoký ochranný faktor SPF 50+
  • vhodná ochrana při pobytu u vody
  • zelené zabarvení mléka děti pobaví

Složení

Obsahuje aktivní látky, jež zaručí vysoký ochranný faktor i v oblastech silného slunečního záření, například u moře. Složení je voděodolné a rychle se vstřebává.

Použití

Aplikujte na čistou a suchou pokožku nejméně 20 minut před pobytem na slunci. Dostatečnou vrstvu rovnoměrně rozetřete a nechte důkladně vstřebat. K aplikaci použijte praktický kuličkový mechanismus. Vyhněte se kontaktu s očním okolím.

Upozornění

Ačkoliv je mléko voděodolné, opakovaně ho nanášejte po koupání, osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Nenechávejte děti na slunci příliš dlouho. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.