Nivea SUN Protect & Moisture Hydratační mléko na opalování SPF20 200 ml

Kosmetika

Značka: NIVEA
Nivea Sun Protect & Moisture Hydratační mléko na opalování SPF 20 s vyváženým poměrem UVA a UVB filtrů poskytuje pokožce okamžitou ochranu před spálením a intenzivní hydrataci.
NAVÍC Nivea nafukovací plážový míč 1 ks Při nákupu minimálně 2 ks označených produktů značky Nivea SUN získáte NAVÍC Nivea nafukovací plážový míč 1 ks za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 7. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
299

O produktu

50096022

Nivea Sun Protect & Moisture Hydratační mléko na opalování SPF 20 s vyváženým poměrem UVA a UVB filtrů poskytuje pokožce okamžitou ochranu před spálením a intenzivní hydrataci. Výrazně pomáhá snižovat riziko vzniku slunečních alergií. Složení přípravku respektuje oceány a je z 84 % biologicky rozložitelné. Neobsahuje UV filtry octinoxate, oxybenzone, octocrylene a je bez mikroplastů. 

Výsledek:

  • poskytuje střední ochranu před spálením
  • snižuje riziko vzniku slunečních alergií
  • voděodolné pečující složení hydratuje až 48 hodin
  • složení bez mikroplastů, s respektem k oceánům
  • nenarušuje ochranný kožní film

Složení

  • UVA a UVB filtry – chrání pokožku před UVA/UVB zářením

Použití

Před pobytem na slunci naneste v dostatečném množství na pokožku celého těla. Opakujte podle potřeby, zejména po koupání, osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení.

Upozornění

Vy ani Vaše děti nepobývejte na slunci příliš dlouho a obzvláště se jeho paprskům vyhněte mezi 11. a 15. hodinou. Chraňte se před slunečním zářením oblečením, pokrývkou hlavy a slunečními brýlemi. Ani prostředky s vysokým OF totiž neposkytují 100% ochranu před UV paprsky. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.