Nivea SUN Hydratační mléko na opalování OF20 400 ml

Kosmetika

Značka: NIVEA
Nivea SUN Hydratační mléko na opalování OF20 s vyváženým poměrem UVA a UVB filtrů poskytuje pokožce okamžitou ochranu před spálením a intenzivní hydrataci.

Produkt ješte není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

284
Dočasně nedostupné

O produktu

50096023

Po slunění je naše pokožka sice nádherně opálená, ale také řádně vysušená. Naštěstí já můžete dopřát jemnou péči v podobě hydratačního mléka na opalování Nivea SUN. Mléko pokožku intenzivně chrání a hydratuje po dobu až 48 hodin. Účinná kombinace UVA a UVB filtrů zamezuje spálení i předčasnému stárnutí. Šetrné složení nenarušuje mikrobiální vrstvu pokožky a je z 82 % biologicky rozložitelné. 

Výsledek:

  • poskytuje okamžitou ochranu před UV zářením
  • snižuje riziko vzniku slunečních alergií
  • chrání kožní buňky
  • výrazně pomáhá snižovat riziko vzniku slunečních alergií
  • snadná aplikace

Použití

Před pobytem na slunci naneste v dostatečném množství na pokožku celého těla. Opakujte podle potřeby, zejména po koupání, osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení.

Upozornění

Vy ani vaše děti nepobývejte na slunci příliš dlouho a obzvláště se jeho paprskům vyhněte mezi 11. a 15. hodinou. Chraňte se před slunečním zářením oblečením, pokrývkou hlavy a slunečními brýlemi. Ani prostředky s vysokým OF totiž neposkytují 100% ochranu před UV paprsky. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko. Nechte důkladně vstřebat a vyhněte se přímému kontaktu s oblečením a tvrdými povrchy, může zanechat stopy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.