Nosátko Odsávačka nosních hlenů z plastu sada

50055487

Zdravotnický prostředek

Skladem na e-shopu

245 ušetříte 14 Kč

Původní cena 259 Kč, sleva 5%

O produktu

Obyčejná rýma dovede potrápit nejen děti, ale i jejich rodiče, když miminko pláče a není ve své kůži. Hleny nahromaděné v nose způsobují malým dětem dýchací obtíže a mohou je i omezovat při příjmu potravy. Nosátko je odsávačka hlenů s připojením na běžný vysavač, která rychle uvolní ucpaný nos a účinně odsaje hleny během pár vteřinek. Je vhodná pro kojence již od narození. Perfektně vyčistí nos i malým dětem, které ještě nedovedou vyvinout dostatečnou sílu, aby se důkladně vysmrkaly. Odstraněním přebytečného hlenu můžete předejít vzniku dalších komplikací.

Hlavní vlastnosti:

  • vhodné pro kojence a malé děti
  • účinná odsávací technologie
  • rychle odstraní hleny z nosní dutiny
  • koncovka do nosu je bezpečná a komfortní
  • hleny se usazují ve sběrné nádobě

Aby se z malého problému nestal velký

Pravidelným odstraňováním infikovaných hlen z nosu dítěte, pomáháte předcházet případným dalším komplikacím jako je zánět dutin nebo středního ucha. Spolykané hleny mohou působit miminku bolesti bříška, zvracení, případně průjem.

Použití

Odsávačka odstraňuje hlen permanentním podtlakem 0,02 barů, bez ohledu na nastavený stupeň intenzity sání vysavače. Zvonovou přípojku odsávačky umístěte do hadice vysavače a zapněte vysavač. Sací hlavici přiložte k nosní dírce dítěte a odsajte přebytečný hlen. Špičku nástavce směřujte spíše ke straně a dolů, protože hleny se shromažďují na dně dutiny. Po každém použití je třeba odsávačku dokonale vyčistit a sterilizovatve vroucí vodě nebo v dezinfekčním roztoku. Nenechte se odradit dětským pláčem - používání odsávačky nebolí. Vyzkoušejte sami na sobě, abyste se přesvědčili, co cítí Vaše dítě.

Složení

Sada obsahuje 2 velikosti sací hlavice (0-6 měsíců a od 6 měsíců) a kartáček na čištění odsávačky. Odsávačka je vyrobena z bezpečného plastu, který prošel klinickým testováním.

Parametry
Značka Nosátko
Forma Set
Pro koho Pro děti
Věk dítěte od narození
EAN 5998321500291

Kategorie produktu