Nosátko Odsávačka nosních hlenů z plastu sada

Zdravotnické prostředky

Skladem na e-shopu

279

O produktu

Obyčejná rýma dovede potrápit nejen děti, ale i jejich rodiče, když miminko pláče a není ve své kůži. Hleny nahromaděné v nose způsobují malým dětem dýchací obtíže a mohou je i omezovat při příjmu potravy. Nosátko je odsávačka hlenů s připojením na běžný vysavač, která rychle uvolní ucpaný nos a účinně odsaje hleny během pár vteřinek. Je vhodná pro kojence již od narození. Perfektně vyčistí nos i malým dětem, které ještě nedovedou vyvinout dostatečnou sílu, aby se důkladně vysmrkaly. Odstraněním přebytečného hlenu můžete předejít vzniku dalších komplikací.

Hlavní vlastnosti:

  • vhodné pro kojence a malé děti
  • účinná odsávací technologie
  • rychle odstraní hleny z nosní dutiny
  • koncovka do nosu je bezpečná a komfortní
  • hleny se usazují ve sběrné nádobě

Aby se z malého problému nestal velký

Pravidelným odstraňováním infikovaných hlen z nosu dítěte, pomáháte předcházet případným dalším komplikacím jako je zánět dutin nebo středního ucha. Spolykané hleny mohou působit miminku bolesti bříška, zvracení, případně průjem.

Složení

Sada obsahuje 2 velikosti sací hlavice (0-6 měsíců a od 6 měsíců) a kartáček na čištění odsávačky. Odsávačka je vyrobena z bezpečného plastu, který prošel klinickým testováním.

Použití

Odsávačka odstraňuje hlen permanentním podtlakem 0,02 barů, bez ohledu na nastavený stupeň intenzity sání vysavače. Zvonovou přípojku odsávačky umístěte do hadice vysavače a zapněte vysavač. Sací hlavici přiložte k nosní dírce dítěte a odsajte přebytečný hlen. Špičku nástavce směřujte spíše ke straně a dolů, protože hleny se shromažďují na dně dutiny. Po každém použití je třeba odsávačku dokonale vyčistit a sterilizovatve vroucí vodě nebo v dezinfekčním roztoku. Nenechte se odradit dětským pláčem - používání odsávačky nebolí. Vyzkoušejte sami na sobě, abyste se přesvědčili, co cítí Vaše dítě.

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.