NOVEXPERT Micellar Water micelární voda s kyselinou hyaluronovou 200 ml

Kosmetika

Značka: NOVEXPERT
NOVEXPERT Micellar Water micelární voda s kyselinou hyaluronovou a extraktem ze zeleného čaje. Čistí pleť, odstraňuje make-up a zároveň zvlhčuje a revitalizuje pokožku.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
445

Cena za 100 ml: 223 Kč

O produktu

50126762

Jestliže hledáte čistou přírodní péči, je tu kosmetika NOVEXPERT, která odpověď na potřeby Vaší pleti přináší v botanických extraktech zpracovaných moderními biotechnologiemi. NOVEXPERT Micellar Water micelární voda s kyselinou hyaluronovou 200 ml je anti-age přípravek z řady HYALURONIC ACID. 100% přírodní receptura obsahuje extrakt ze zeleného čaje, a kromě kyseliny hyaluronové také další zvlhčující složky: gel z Aloe vera a rostlinný glycerin. Čistí pleť, odstraňuje make-up a zároveň zvlhčuje a revitalizuje pokožku. Hypoalergenní složení je vhodné pro všechny typy pleti.

Výsledek:

  • 100 % přírodních ingrediencí
  • čistí pleť a jemně odstraňuje make-up
  • hydratuje a revitalizuje pokožku
  • pro všechny typy pleti
  • hypoalergenní složení
  • vhodné i pro vegany

Složení

Aktivní složky: Gel z Aloe vera, botanický extrakt ze zeleného čaje, rostlinný glycerin – zvlhčující složka (řepka), Lactobacillus ferment – peptidy (biotechnologie), kyselina hyaluronová (biotechnologie a pšenice).

Použití

Aplikujte pomocí vatového tamponu na obličej, oči a krk. Odstraňte make-up a očistěte pleť. Micelární voda se nemusí oplachovat. Používejte ráno a/nebo večer.

O značce

Špičková péče o pleť francouzské značky Novexpert byla vyvinuta ve spolupráci s předními vědci a lékaři. Propojuje sílu přírody s moderními technologiemi a poznatky z dlouholetých výzkumů vývoje v oblasti molekulární biologie a epigenetiky. Jako přísady jsou používány pouze dobře známé přírodní látky, které se přirozeně nacházejí v lidském těle. Jejich účinky jsou již ověřené a podložené. Produkty Novexpert obsahují pouze 100% přírodní látky, které pokožka snadno přijímá. Jsou čisté, bezpečné a hypoalergenní. Neobsahují žádné konzervační látky ani látky živočišného původu. Mohou je používat i těhotné a kojící ženy. Kvalitu kosmetiky Novexpert potvrzuje certifikace ECOCERT.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.