NOVEXPERT Micellar Water micelární voda s kyselinou hyaluronovou 200 ml

Kosmetika

Značka: NOVEXPERT
NOVEXPERT Micellar Water micelární voda s kyselinou hyaluronovou a extraktem ze zeleného čaje. Čistí pleť, odstraňuje make-up a zároveň zvlhčuje a revitalizuje pokožku.
Skladem na e-shopu
499

Cena za 100 ml: 250 Kč

O produktu

50126762

Jestliže hledáte čistou přírodní péči, je tu kosmetika NOVEXPERT, která odpověď na potřeby Vaší pleti přináší v botanických extraktech zpracovaných moderními biotechnologiemi. NOVEXPERT Micellar Water micelární voda s kyselinou hyaluronovou 200 ml je anti-age přípravek z řady HYALURONIC ACID. 100% přírodní receptura obsahuje extrakt ze zeleného čaje, a kromě kyseliny hyaluronové také další zvlhčující složky: gel z aloe vera a rostlinný glycerin. Čistí pleť, odstraňuje make-up a zároveň zvlhčuje a revitalizuje pokožku. Hypoalergenní složení je vhodné pro všechny typy pleti.

Výsledek:

  • 100 % přírodních ingrediencí
  • čistí pleť a jemně odstraňuje make-up
  • hydratuje a revitalizuje pokožku
  • pro všechny typy pleti
  • hypoalergenní složení
  • vhodné i pro vegany

Složení

Aktivní složky: Gel z Aloe vera, botanický extrakt ze zeleného čaje, rostlinný glycerin – zvlhčující složka (řepka), Lactobacillus ferment – peptidy (biotechnologie), kyselina hyaluronová (biotechnologie a pšenice).

Použití

Aplikujte pomocí vatového tamponu na obličej, oči a krk. Odstraňte make-up a očistěte pleť. Micelární voda se nemusí oplachovat. Používejte ráno a/nebo večer.

O značce

Luxusní pleťová kosmetika francouzské značky NOVEXPERT vznikla ve spolupráci s řadou vědců a lékařů. Je spojením síly přírody s moderními technologiemi a poznatky z letitých výzkumů vývoje v oblasti molekulární biologie a epigenetiky. Značka do svých produktů používá pouze přírodní složky, které se přirozeně nacházejí v lidském těle. Jejich účinky jsou již ověřené a podložené. Kvalitu kosmetiky NOVEXPERT potvrzuje certifikace ECOCERT.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.