NOVEXPERT Milky Cleanser Hydro-biotic čisticí hydro-biotické mléko s magnéziem 200 ml

Kosmetika

Značka: NOVEXPERT
NOVEXPERT Milky Cleanser Hydro-biotic odličovací mléko s magnéziem 200 ml jemně odstraňuje make-up a zklidňuje citlivou pleť a přispívá k její dlouhodobé hydrataci.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
445

Cena za 100 ml: 223 Kč

O produktu

50126766

Jemné odličovací mléko s hořčíkem pro citlivou pleť. NOVEXPERT Milky Cleanser Hydro-biotic čisticí hydro-biotické mléko s magnéziem 200 ml je přípravek z řady MAGNESIUM pro hydrataci a zklidnění velmi citlivé pleti. 100% přírodní složení mléka s obsahem prebiotik a Aloe vera podporuje kondici hydrolipidového filmu pokožky a její mikrobiotickou flóru. Přispívá k dlouhodobé hydrataci a výživě pleti. Odličovací mléko s magnéziem je určeno pro všechny typy pleti včetně té nejcitlivější.

Výsledek:

  • 100 % přírodních ingrediencí
  • jemně čistí a zklidňuje pleť, odstraňuje make-up
  • obsažené aktivní látky zjemňují a chrání pleť
  • dlouhodobě hydratuje
  • pro všechny typy pleti
  • hypoalergenní složení – vhodné i pro citlivou pleť
  • vhodné i pro vegany

Použití

Aplikujte pomocí vatového tamponu nebo žínky, kterou můžete použít opakovaně. Důkladně odstraňte make-up. Poté aplikujte Novexpert Hydratační mlhu s magnéziem. Používejte ráno a/nebo večer.

O značce

Špičková péče o pleť francouzské značky Novexpert byla vyvinuta ve spolupráci s předními vědci a lékaři. Propojuje sílu přírody s moderními technologiemi a poznatky z dlouholetých výzkumů vývoje v oblasti molekulární biologie a epigenetiky. Jako přísady jsou používány pouze dobře známé přírodní látky, které se přirozeně nacházejí v lidském těle. Jejich účinky jsou již ověřené a podložené. Produkty Novexpert obsahují pouze 100% přírodní látky, které pokožka snadno přijímá. Jsou čisté, bezpečné a hypoalergenní. Neobsahují žádné konzervační látky ani látky živočišného původu. Mohou je používat i těhotné a kojící ženy. Kvalitu kosmetiky Novexpert potvrzuje certifikace ECOCERT.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.