NOVEXPERT Milky Cleanser Hydro-biotic čisticí hydro-biotické mléko s magnéziem 200 ml

Kosmetika

Značka: NOVEXPERT
NOVEXPERT Milky Cleanser Hydro-biotic čisticí hydro-biotické mléko s magnéziem, aloe vera a prebiotiky čistí a hydratuje pleť a posiluje její ochranný film.
Skladem na e-shopu
489

O produktu

50139667

Odličovací a čisticí hydro-biotické mléko s magnéziem NOVEXPERT Milky Cleanser Hydro-biotic aktivně posiluje hydrolipidový kožní film a mikrobiotickou flóru. Obsažená cílená prebiotika ochraňují pleť a vyživují ji. Aloe vera spolu s magnéziem poskytují pleti intenzivní hydrataci. Po použití se můžete těšit na hladkou a pružnou pokožku. Mléko se hodí pro všechny typy pleti včetně té nejcitlivější.

Hlavní vlastnosti:

  • perfektně čistí a odličuje
  • posiluje hydrolipidový film pokožky
  • chrání pleť a vyživuje ji
  • hypoalergenní, 100% přírodní složení
  • pro všechny typy pleti včetně citlivé

Použití

Japonská metoda: aplikujte konečky prstů, vmasírujte a opláchněte vlažnou nebo studenou vodou.

Evropská metoda: aplikujte pomocí vatového tamponu nebo žínky, kterou můžete použít opakovaně (ekologičtější). Důkladně odstraňte make-up. Poté aplikujte Novexpert Hydratační mlhu s magnéziem. Používejte ráno nebo večer.

O značce

Luxusní pleťová kosmetika francouzské značky NOVEXPERT vznikla ve spolupráci s řadou vědců a lékařů. Je spojením síly přírody s moderními technologiemi a poznatky z letitých výzkumů vývoje v oblasti molekulární biologie a epigenetiky. Značka do svých produktů používá pouze přírodní složky, které se přirozeně nacházejí v lidském těle.  Jejich účinky jsou již ověřené a podložené. Kvalitu kosmetiky NOVEXPERT potvrzuje certifikace ECOCERT.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.