Drogerie

NUK Mycí koncentrát 500 ml pro přípravu 1000 ml prostředku

Značka: NUK
  • Koncentrovaná náhradní náplň NUK k výrobě mycího prostředku na kojenecké nádobí. Z 500 ml koncentrátu a 500 ml vody vyrobíte 1000 ml účinného přípravku.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks produktů značky NUK v libovolné kombinaci získáte nejlevnější ks za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 10. 2023 nebo do vyprodání zásob.
*Sleva 100 Kč při nákupu produktů značky A-derma v minimální hodnotě 290 Kč. *Při nákupu produktů značky A-Derma v minimální hodnotě 290 Kč vč. DPH získáte slevu 100 Kč. Akce neplatí na zvýhodněná balení a promo balíčky. Akce platí do 31. 10. 2023 nebo do vyprodání zásob.
145

O produktu: NUK Mycí koncentrát 500 ml pro přípravu 1000 ml prostředku

50134257

Úvod

V prvních měsících života miminka je jeho hlavním jídlem především mléko a pyré. Po krmení zůstávají na lahvičce, savičce a jiném nádobí zbytky, ty se mohou hromadit, což je živná půda pro bakterie a nepříjemný zápach. Abychom tyto nečistoty účinně odstranili, vyvinuli jsme mycí prostředek na dětské nádobí NUK. Složení přípravku obsahuje přírodní složky a enzymy, které spolehlivě odstraní zbytky mléka, dětské výživy, kaše a džusu. Enzymy rozštěpí zbytky bílkovin a lze je snadno opláchnout. Produkt je velmi šetrný a hodí se k mytí veškerého kojeneckého příslušenství včetně omyvatelných hraček. Protože je příroda blízká našim srdcím, láhev koncentrované náhradní náplně NUK pochází ze 100% recyklovaného PET. Přípravek je dermatologicky testován.

Hlavní vlastnosti:

  • složení založeno na přírodní bázi
  • bez parfemace a barviv
  • biologicky odbouratelný přípravek

Použití

Smíchejte 250 ml vody s 250 ml koncentrátu (poměr 1:1) a mycí prostředek je připravený. Zcela bez protřepání. Pro umytí kojenecké lahvičky vstříkněte jednu dávku mycího prostředku. Pomocí štětky na láhve jemně ale důkladně umyjte v teplé vodě. Důkladně opláchněte čistou vodou. Ke sterilizaci doporučujeme parní sterilizátor NUK Vario Express.


Upozornění

Mycí prostředek udržujte vždy mimo dosah dětí. Pokud se prostředek dostane do očí, okamžitě je vypláchněte vodou. Pokud prostředek omylem spolknete, vyhledejte lékařskou pomoc.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.