NUPO Dieta Polévka tomatová 12x32 g

Potraviny a nápoje

Značka: NUPO
NUPO Dieta polévka tomatová je kompletní nízkokalorická potravina určená k redukci hmotnosti. Hubněte snadno a bez pocitu hladu!

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50127951

Máte už dost neustálých diet, vážení jídla a počítání kalorií? Myslíte to s hubnutím vážně? Pak je tu pro vás dánská dieta NUPO! Polévka tomatová má vyvážený poměr živin a nízkou energetickou hodnotu – příjem kalorií tak budete mít plně pod kontrolou. Nemusíte nic počítat ani vážit, jednoduše rozmíchejte prášek ve vodě pomocí šejkru, ohřejte a jedno plnohodnotné jídlo máte okamžitě k dispizici. NUPO je baleno po jednotlivých porcích, umožňuje vám tedy vzít si ho pohodlně kamkoli s sebou. Díky jeho skvělé chuti nestrádají ani vaše chuťové buňky a hubnutí tak pro vás bude příjemné. 

Hlavní vlastnosti:

  • náhrada jednoho jídla (114 Kcal na porci)
  • tomatová polévka
  • snadná a rychlá příprava pouze s vodou

Složení

Tomatový prášek (31%), sojový protein, minerály (draslík, fosfor, chlorid sodný, hořčík, horečnaté soli kyseliny orthofosforečné, železo, zinek, měď, mangan, jód, molybdén,chrom, seleničitan sodný) a vitaminy (vitamin C, vitamin B3, vitamin B5, vápník, vitamin E, vitamin B6, vitamin B2, vitamin B1, vitamin A, kyselina listová, biotin, vitamin K1, vitamin D, vitamin B12), krémový prášek (mléko), fruktóza, inulin (vláknina z čekanky), mléčný protein, zahušťovadla: guarová guma, xanthanová guma), dochucovadla (celer, mléko), rostlinný olej (sojový), sušená cibule, sušený česnek, barviva: červená řepa, sůl, oregano, bazalka. Alergeny: mléko, sója, celer.

Použití

Nalijte do šejkru 300 ml studené vody a nasypte obsah jednoho sáčku. Dobře protřepejte. Polévku ohřejte. Denně snězte 6 porcí NUPO diety v pokud možno v pravidelných intervalech, cca 2-3 hodiny. 1 balení diety NUPO obsahuje 12 porcí od jedné příchuti.

Upozornění

Pokud je NUPO jediný zdroj potravy, neměl by být používaný déle než 3 týdny bez konzultace s lékařem. Není doporučeno těhotným a kojícím ženám a dětem. Při dietě nezapomínejte na pitný režim, pijte minimálně 2-3 litry vody denně.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.