NUPO Dieta Polévka zeleninová 12x32 g

Potraviny a nápoje

Značka: NUPO
NUPO Dieta polévka pikantní thajská je kompletní nízkokalorická potravina určená k redukci hmotnosti. Hubněte snadno a bez pocitu hladu!

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50127952

Máte už dost neustálých diet, vážení jídla a počítání kalorií? Myslíte to s hubnutím vážně? Pak je tu pro vás dánská dieta NUPO! Zeleninová polévka má vyvážený poměr živin a nízkou energetickou hodnotu – příjem kalorií tak budete mít plně pod kontrolou. Nemusíte nic počítat ani vážit, jednoduše rozmíchejte prášek ve vodě pomocí šejkru, ohřejte a jedno plnohodnotné jídlo máte okamžitě k dispizici. NUPO je baleno po jednotlivých porcích, umožňuje vám tedy vzít si ho pohodlně kamkoli s sebou. Díky jeho skvělé chuti nestrádají ani vaše chuťové buňky a hubnutí tak pro vás bude příjemné. 

Hlavní vlastnosti:

  • náhrada jednoho jídla (106 Kcal na porci)
  • zeleninová polévka
  • snadná a rychlá příprava pouze s vodou

Složení

Sojový protein, modifikovaný škrob, odtsředěné sušené mléko, inulin (vláknina z čekanky), mléčný protein, minerály (draslík, fosfor, chlorid sodný, hořčík, horečnaté soli kyseliny orthofosforečné, železo, zinek, měď, mangan, jód, molybdén, chrom, seleničitan sodný) a vitaminy (vitamin C, vitamin B3, vitamin B5, vápník, vitamin E, vitamin B6, vitamin B2, vitamin B1, vitamin A, kyselina listová,biotin, vitamin K1, vitamin D, vitamin B12), dochucovadla, sušená cibule, výtažek z kvasnic, rostlinné oleje (sojový a řepný), zahušťovadla: celulózová guma; paprika, pažitka, brokolice, barviva: karoteny. Alergeny: mléko, sója.

Použití

Nalijte do šejkru 300 ml studené vody a nasypte obsah jednoho sáčku. Dobře protřepejte. Polévku ohřejte. Denně snězte 6 porcí NUPO diety v pokud možno v pravidelných intervalech, cca 2-3 hodiny. 1 balení diety NUPO obsahuje 12 porcí od jedné příchuti.

Upozornění

Pokud je NUPO jediný zdroj potravy, neměl by být používaný déle než 3 týdny bez konzultace s lékařem. Není doporučeno těhotným a kojícím ženám a dětem. Při dietě nezapomínejte na pitný režim, pijte minimálně 2-3 litry vody denně.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.