Nutradefense 2 Good Night 700g

Kojenecká výživa pokračovací

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Nutradefense 2 Good Night je výrobek pokračovací kojenecké mléčné výživy určený pro výživu kojenců od ukončení 6. měsíce. Je doporučeným pokračováním po mateřském mléku, pokud Vaše dítě není, nebo již nemůže být kojeno.

Nutradefense 2 Good Night obsahuje všechny složky, které Vaše dítě potřebuje pro lepší spánek. Má být pouze součástí smíšené stravy.
 
Sytící mléka Nutradefense jsou svým složením přizpůsobena tak, aby byl kojenec po dobu nočního spánku dostatečně nasycen. Jsou obohacena o další složku, která pomůže miminko lépe zasytit a umožnit mu tak klidný spánek po celou noc. I v tomto případě platí, že je snahou sytící řady Nutradefense co nejvíce se přizpůsobit složení mateřského mléka a zůstávají tak zachovány veškeré benefity již známé základní řady kojeneckého mléka Nutradefense včetně třech významných složek:
  • Prebiotická vláknina GOS
  • Nenasycené mastné kyseliny DHA a ARA
  • Nukleotidy
Doporučujeme tedy, pokud již kojení není možné nebo již maminka nekojí, přes den podávat mléko z již osvědčené základní řady Nutradefense a před spaním podávat některý z nové řady sytících mlék Nutradefense. Samozřejmě je třeba se při výběru řídit věkem vašeho miláčka.
 
Způsob přípravy:
  1. Umyjte si ruce a důkladně sterilizujte dudlík, lahev a kroužek tím, že je ponoříte na 10 minut do vařící vody.
  2. Převařte kojeneckou vodu a ochlaďte ji na 40-60 °C. Nalijte do kojenecké lahve požadované množství vody. Nespotřebovanou vodu již znova nepoužívejte.
  3. Naplňte přiloženou odměrku vrchovatě práškem a zarovnejte ji ostřím čistého nože nebo hranou ochranné dózy.
  4. Přidejte požadovaný počet odměrek do sterilizované lahve (viz tabulka). Neměňte poměr prášku a vody.
  5. Lahev dobře uzavřete a protřepte, dokud se prášek úplně nerozpustí.
  6. Před podáváním připraveného mléka dítěti si vždy zkontrolujte jeho teplotu na vnitřní straně zápěstí (teplota by neměla být vyšší než 37-40 °C) a ihned podávejte. Připravené mléko spotřebujte nejdéle do 1 hodiny. Mléko již znovu neohřívejte ani nepodávejte.
Dávkování:
Věk kojence Počet doporučených dávek na 24 hodin Voda v ml Počet zarovnaných odměrek na dávku Množství obnoveného mléka
6 - 8 měsíců 3 210 7 235
  4 180 6 200
8 - 10 měsíců 3 180 6 200
Dávkování: z 90 ml vody a 3 zarovnaných odměrek prášku připravíte 100 ml obnoveného mléka.
Vždy používejte pouze přiloženou odměrku. Jedna zarovnaná odměrka = 4,9 g prášku.

Uchování:
Skladujte v suchu při teplotě do 24 °C a v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Po přípravě každé dávky balení vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a chladném místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 týdnů.

Složení výrobku:
odtučněné mléko, demineralizovaná syrovátková bílkovina, rostlinné oleje, maltodextrin, laktóza, škrob, prebiotická vláknina, koncentrovaná syrovátková bílkovina, minerální látky, cholin, rybí olej, vitamíny, hydrolyzované mléčné bílkoviny, taurin, nukleotidy, kyselina citrónová, sójový lecitin.
Podrobnější složení viz. www.nutradefense.cz

Upozornění:
Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře. Potravina pro zvláštní výživu , potravina pro zvláštní lékařské účely.

Balení:
700 g
Baleno v ochranné atmosféře.

Zdroj: www.nutradefense.cz

Parametry
EAN 8592084405045