Nutridrink Compact Protein broskev a mango 4x125 ml

Potravina pro zvláštní lékařské účely

Značka: NUTRIDRINK
Vysokoenergetická tekutá výživa Nutridrink Compact Protein se zvýšeným obsahem bílkovin je určená k dietnímu postupu při podvýživě související z nemocí. S příchutí broskve a manga.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

219

Cena za 1 litr: 438 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50088702

Zaručený zdroj bílkovin v malém objemu. Tekutá výživa se zvýšeným obsahem bílkovin v menším objemu pro pacienty před a po operaci, po úrazech, při nádorových onemocněních a pro seniory.

Hlavní vlastnosti:

  • vysoce energetická tekutá výživa
  • vysoký obsah bílkovin (1 lahvička obsahuje stejné množství bílkovin jako např. 90g libového masa)
  • neobsahuje lepek

Nutridrink Protein je zvlášť vhodný pro pacienty:

  • trpící nedostatečným příjmem energie a bílkovin
  • před a po chirurgickém zákroku, po úrazech
  • s nádorovým onemocněním
  • s oslabenou imunitou
  • seniory

Dávkování

Užívejte 1-2 lahvičky denně, pokud lékař nebo pracovník kvalifikovaný v oblasti výživy neurčí jinak. Nutridrink Compact Protein je určen k bezprostřednímu použití jako nápoj, nejlépe chutná vychlazený. Vhodné popíjet po malých doušcích. Před použitím protřepat. Po otevření uchovávat v chladničce max. po dobu 24 hodin. Ošetřeno UHT.

Složení

Voda, bílkoviny z kravského mléka, maltodextrin, cukr, rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový), hydrogenfosforečnan hořečnatý, emulgátor (sójový lecitin), cholin chlorid, aroma, L-askorban sodný, barvivo (kurkumin), citronan draselný, barvivo (kyselina karmínová), hydrogenfosforečnan didraselný, mléčnan železnatý, DL-α-tokoferyl-acetát, retinyl-acetát, glukonan měďnatý, síran zinečnatý, síran manganatý, D-pantothenát vápenatý, seleničitan sodný, D-biotin, chlorid chromitý, cholekalciferol, thiamin hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutamová, pyridoxin hydrochlorid, nikotinamid, jodid draselný, riboflavin, molybdenan sodný, fluorid sodný, kyanokobalamin, fytomenadion.

Použití

Nutridrink Compact Protein je určen k bezprostřednímu použití jako nápoj, nejlépe chutná vychlazený. Vhodné popíjet po malých doušcích. Před použitím protřepat. Lze i ohřát nebo použít k přípravě koktejlů. Je možné zmrazovat. Skladovat na suchém a chladném místě (do 25°C). Po otevření uchovávat v chladničce max. po dobu 24 hodin. Ošetřeno UHT.

Upozornění

Potravina pro zvláštní lékařské účely. Pouze pro enterální použití. Nevhodné jako jediný zdroj výživy.
Používá se na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Není určeno pro děti do 3 let. Opatrnosti je třeba u dětí od 3 do 6 let věku. Dodržujte pečlivě pitný režim.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.