Nutridrink Compact Protein vanilka 4x125 ml

Potravina pro zvláštní lékařské účely

Značka: NUTRIDRINK
Tekutá výživa Nutridrink Compact Protein se zvýšeným obsahem bílkovin v menším objemu je vhodná pro pacienty před a po operaci, po úrazech, při nádorových onemocněních a pro seniory.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
219

Cena za 1 litr: 438 Kč

O produktu

50067177

Zaručený zdroj bílkovin v malém objemu. Tekutá výživa se zvýšeným obsahem bílkovin v menším objemu pro pacienty před a po operaci, po úrazech, při nádorových onemocněních a pro seniory.

Hlavní vlastnosti:

  • vysoce energetická tekutá výživa
  • vysoký obsah bílkovin (1 lahvička obsahuje stejné množství bílkovin jako např. 90g libového masa)
  • neobsahuje lepek

Nutridrink Protein je zvlášť vhodný pro pacienty:

  • trpící nedostatečným příjmem energie a bílkovin
  • před a po chirurgickém zákroku, po úrazech
  • s nádorovým onemocněním
  • s oslabenou imunitou
  • seniory

Dávkování

1-2 lahvičky Nutridrinku Compact Protein denně jako doplnění stravy. Není vhodný jako jediný zdroj výživy. Užívat minimálně po dobu 14 dnů.

Složení

Voda, mléčné bílkoviny, maltodextrin, sacharóza, rostlinné oleje, hydrogenfosforečnan hořečnatý, emulgátor (sójový lecitin), aroma, cholin chlorid, L-askorban sodný, citronan tridraselný, hydrogenfosforečnan didraselný, mléčnan železnatý, DL-α-tokoferyl acetát, nikotinamid, barvivo (podle příchuti - kurkumin, kyselina karmínová nebo amoniak-sulfitový karamel), retinyl acetát, glukonan měďnatý, síran manganatý, seleničitan sodný, D-pantothenát vápenatý, D-biotin, síran zinečnatý, chlorid chromitý, cholekalciferol, pyridoxin hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), thiamin hydrochlorid, jodid draselný, riboflavin, molybdenan sodný, fluorid sodný, fytomenadion.

Použití

Nutridrink Compact Protein je určen k bezprostřednímu použití jako nápoj, nejlépe chutná vychlazený. Vhodné popíjet po malých doušcích. Před použitím protřepat. Lze i ohřát nebo použít k přípravě koktejlů. Je možné zmrazovat. Skladovat na suchém a chladném místě (do 25°C). Po otevření uchovávat v chladničce max. po dobu 24 hodin. Ošetřeno UHT.

Upozornění

Nutridrink Compact Protein je potravina pro zvláštní lékařské účely – potravina pro zvláštní výživu. Je vhodný jako náhrada části stravy nebo jako jediný zdroj výživy v případě, kdy pokrytí výživových potřeb pacienta nelze dosáhnout běžnou stravou. Používá se na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Není určeno pro děti do tří let. Opatrnosti je třeba u dětí od 3 do 6 let věku. Je třeba monitorovat a upravovat příjem tekutin pro zajištění dostatečné hydratace organismu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.