Nutrilon Profutura 3 4x800 g

50117136

Výživa pro malé děti

Skladem na e-shopu

1 716 ušetříte 240 Kč

Původní cena 1956 Kč, sleva 12%

Cena za 1 kg: 536 Kč

O produktu

Věříme, že každé dítě si zaslouží to nejlepší. Nejpokročilejší patentovaná receptura Nutrilon Profutura byla speciálně vyvinuta pro podporu imunitního systému* a zdravého vývoje dítěte**. Nutrilon Profutura 3 je batolecí mléčná výživa určená pro malé děti od ukončeného 12. měsíce.

Významné složky batolecího mléka Nutrilon Profutura:

  • HMOs - oligosacharidy přirozeně se vyskytující v mateřském mléce a jsou třetí nejvýznamnější složkou mateřského mléka
  • klinicky testovaná směs prebiotik GOS/FOS a mléčného tuku inspirovanou mateřským mlékem
  • *vitamíny C a D, které přispívají ke správné funkci imunitního systému
  • vitamin D je nezbytný pro normální růst a vývoj kostí u dětí
  • **železo přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí

Praktické a inovativní balení

Nutrilon Profutura je balen v praktickém uzavíratelném boxu s víčkem, které je opatřeno pojistkou pro zachování čerstvosti. V rohu boxu je lišta pro snadné zarovnání prášku v odměrce. Na spodní části víčka je prostor pro umístění odměrky. Balení je zabezpečeno ochrannými pečetěmi.

Použití

  • Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na zadní straně) vlijte do vysterilizované láhve.
  • Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku uvnitř obalu.
  • Do láhve s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na zadní straně).
  • Ihned po uzavření láhve ji důkladně protřepejte 10 sekund ve svislé poloze.
  • Před podáváním ověřte teplotu mléka kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

Složení

Laktóza (z mléka), sušené odtučněné mléko, maltodextrín, galaktooligosacharidy (z mléka) 12,2 %, demineralizovaná syrovátka (z mléka), koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový, kokosový), bezvodý mléčný tuk (z mléka) 1,78 %, fosforečnan vápenatý, fruktooligosacharidy 0,8 %, hydrogenfosforečnan draselný, citran draselný, rybí olej, chlorid hořečnatý, 2'fukosyllaktóza, chlorid sodný, kyselina L-askorbová, hydrogenfosforečnan hořečnatý, citran sodný, cholín chlorid, emulgátor (sójový lecitin), síran železnatý, chlorid draselný, inositol, L-askorban sodný, antioxidant (askorbyl palmitát), síran zinečnatý, L-karnitín, D-pantothenát vápenatý, DL-a-tokoferyl acetát, uhličitan vápenatý, nikotínamid, riboflavín, retinyl palmitát, pyridoxin hydrochlorid, thiamin hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutámová (kyselina listová), fytomenadión, cholekalciferol, D-biotín, kyanokobalamín.

Upozornění

Výrobek je určený pro výživu malých dětí od jednoho roku věku. Nutrilon® 3 Profutura® má být součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte. Je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Nikdy nepřidávejte do dětské výživy více odměrek, než je stanoveno. Nevhodné pro děti do 1 roku věku. Připravenou stravu spotřebujte do 2 hodin, poté zlikvidujte. Neohřívejte stravu v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte. Dohlédněte na hygienu prvních zoubků.

Parametry
Značka Nutrilon
Produktová řada Profutura
Pro koho Pro děti
Forma Mléko
Věk dítěte od ukončeného 12. měsíce
Typ mléka Batolecí
EAN 04008976457862