Výživa pro malé děti

Nutrilon 4 6pack 6x800 g

Značka: NUTRILON
Produktová řada: PRO PODPORU IMUNITY
 • Mléčná výživa pro malé děti od ukončeného 24. měsíce. Obsahuje klinicky testovanou směs oligosacharidů GOS/FOS inspirovanou mateřským mlékem.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Nutrilon 4 6pack 6x800 g

50107681

Úvod

Mléčná výživa pro malé děti v prášku od ukončeného 24. měsíce. Nutrilon 4 Vanilka je vhodnou volbou pro Vaše dítě jako součástí smíšené a vyvážené stravy. Obsahuje unikátní klinicky testovanou směs prebiotik GOS/FOS vyvinutou po vzoru oligosacharidů mateřského mléka, kde tvoří 3. největší složku. Oligosacharidy jsou přirozeně se vyskytující látky, které jsou využívány střevní mikroflórou Vašeho dítěte.

Vyvinuto na základě 40 let výzkumu mateřského mléka

 • pokračovací mléka Nutrilon obsahují vitamíny A, C, D, které přispívají ke správné funkci imunitního systému
 • mléka Nutrilon obsahují unikátní klinicky testovanou směs prebiotik, které napodobují funkci prebiotik mateřského mléka
 • pokračovací mléka Nutrilon jsou významným zdrojem vitamínu D, který je důležitý pro správný růst a vývoj kostí
 • pokračovací mléka Nutrilon obsahují omega 3 mastnou kyselinu alfa-linolenovou, která podporuje rozvoj mozku a nervové soustavy


Složení

Laktóza (z mléka), rostlinné oleje (palmový, řepkový, kokosový, slunečnicový), sušené odtučněné mléko, maltodextrin, demineralizovaná syrovátka (z mléka), galaktooligosacharidy (z mléka) 8,4 %, koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), fosforečnan vápenatý, citronan tridraselný, hydrogen fosforečnan draselný, fruktooligosacharidy 0,58 %, rybí olej, citronan trihořečnatý, emulgátor (sojový lecitin), chlorid draselný, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, kyselina L-askorbová, mléčné aroma, citronan sodný, síran železnatý, chlorid hořečnatý, cholin chlorid, L-askorban sodný, inositol, taurin, síran zinečnatý, D-pantothenát vápenatý, DL-α-tokoferyl acetát, L-karnitin, nikotinamid, riboflavin, DL-α-tokoferol, retinyl palmitát, cholekalciferol, pyridoxin hydrochlorid, thiamin hydrochlorid, síran měďnatý, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), fytomenadion, síran manganatý, seleničtan sodný, D-biotin, kyanokobalamin. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Obsažené alergeny jsou vyznačeny tučně. 


Použití

 • Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka) vlijte do vysterilizovaného hrnečku.
 • Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku uvnitř obalu.
 • Do hrnečku s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka). Uzavřete hrneček a 10 sekund ji důkladně protřepejte ve svislé poloze.
 • Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.
 • Připravenou stravu spotřebujte do 2 hodin, pak zlikvidujte.
 • Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte.
 • Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného.
 • Po každém použití obal vždy pečlivě uzavřete a uschovávejte jej na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření.

Dávkování

Jedná se o orientační doporučené dávkování. Protože každé dítě má jiné potřeby, konzultujte dávkování se svým pediatrem.

Věk dítěte Voda na 1 dávku Počet odměrek
na 1 dávku
Výsledná dávka Doporučená denní dávka Jak dlouho vydrží
600g balení
Jak dlouho vydrží
800g balení
od 24 měsíců 150 ml 5 166 ml 2x 166 ml mléka 12 dní 16 dní

Upozornění

Výrobek je určený pro zvláštní výživu malých dětí od 2 let věku. Nutrilon 4 má být součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte. Nevhodné pro děti do 1 roku. Dohlédněte na hygienu prvních zoubků. Pro zdraví dítěte je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.