Nutrilon 5 Vanilka 6x800 g

Výživa pro malé děti

NAVÍC hračka Munchkin - Plovoucí kamarádi Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC hračku Munchkin - Plovoucí kamarádi za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 10. 2020 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

1794 ušetříte 540 Kč

Původní cena 2334 Kč, sleva 23%

Cena za 1 kg: 374 Kč

O produktu

Mléčná výživa pro malé děti v prášku od ukončeného 36. měsíce. Nutrilon 5 Vanilka je vhodnou volbou výživy pro Vaše dítě jako součástí smíšené a vyvážené stravy. Obsahuje unikátní klinicky testovanou směs prebiotik GOS/FOS vyvinutou po vzoru oligosacharidů mateřského mléka, kde tvoří 3. největší složku. Oligosacharidy jsou přirozeně se vyskytující látky, které jsou využívány střevní mikroflórou Vašeho dítěte.

Vyvinuto na základě 40 let výzkumu mateřského mléka

 • pokračovací mléka Nutrilon obsahují vitamíny A, C, D, které přispívají ke správné funkci imunitního systému
 • mléka Nutrilon obsahují unikátní klinicky testovanou směs prebiotik, které napodobují funkci prebiotik mateřského mléka
 • pokračovací mléka Nutrilon jsou významným zdrojem vitamínu D, který je důležitý pro správný růst a vývoj kostí
 • pokračovací mléka Nutrilon obsahují omega 3 mastnou kyselinu alfa-linolenovou, která podporuje rozvoj mozku a nervové soustavy

Složení

Sušené odtučněné mléko, laktóza (z mléka), galaktooligosacharidy (z mléka) 15%, demineralizovaná syrovátka (z mléka), koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), maltodextrin, rostlinné oleje (palmový, slunečnicový, řepkový), fosforečnan vápenatý, hydrogenfosforečnan draselný, fruktooligosacharidy 1,06%, rybí olej, citronan hořečnatý, uhličitan vápenatý, mléčné aroma, kyselina L-askorbová, emulgátor (sójový lecitin), aroma (vanilín), L-askorban sodný, síran železnatý, síran zinečnatý, cholekalciferol, DL-α- tokoferyl acetát, D-pantothenát vápenatý, kyanokobalamin, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), riboflavin, nikotinamid, DL-α-tokoferol, retinylpalmitát, D-biotin, pyridoxin hydrochlorid, thiamin hydrochlorid, jodid draselný, fytomenadion. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Obsažené alergeny jsou vyznačeny tučně.

Použití

 • Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na zadní straně) vlijte do vysterilizovaného hrnečku.
 • Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku uvnitř obalu.
 • Do hrnečku s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na zadní straně).
 • Ihned po uzavření hrnečku ho důkladně protřepejte 10 sekund ve svislé poloze.
 • Před podáváním ověřte teplotu mléka kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.
 • Neohřívejte stravu v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte.
 • Připravenou stravu spotřebujte do 2 hodin, poté zlikvidujte.
 • Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného.
 • Po každém použití obal vždy pečlivě uzavřete a uschovávejte jej na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření.

Dávkování

Jedná se o orientační doporučené dávkování. Protože každé dítě má jiné potřeby, konzultujte dávkování se svým pediatrem. 

Věk dítěte Voda na 1 dávku Počet odměrek
na 1 dávku
Výsledná dávka Doporučená denní dávka Jak dlouho vydrží
800g balení
od 36. měsíce 270 ml 9 300 ml min. 1x 300 ml mléka 20 dní

Upozornění

Výrobek je určený pro zvláštní výživu malých dětí od 3 let. Nutrilon 5 Vanilka má být součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte. Nevhodné pro děti do 1 roku.  Dohlédněte na hygienu prvních zoubků. Pro zdraví dítěte je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení.