Nutrilon

Řadit
Filtry výpisu
 • HA Prosyneo
Nutrilon HA Prosyneo 3 800 g

800 g

Výživa pro malé děti

Potravina k dietnímu postupu při snižování rizika vzniku alergie na bílkovinu kravského mléka. Je vhodná pro výživu malých dětí od ukončeného 12. měsíce.

  489 Kč
  Nutrilon HA Prosyneo 1 800 g

  800 g

  Potravina pro zvláštní lékařské účely

  Potravina k dietnímu postupu při snižování rizika vzniku alergie na bílkovinu kravského mléka. Je vhodná pro výživu kojenců od narození, pokud nemohou být kojeni.

   485 Kč
   Nutrilon HA Prosyneo 2 800 g

   800 g

   Kojenecká výživa pokračovací

   Potravina k dietnímu postupu při snižování rizika vzniku alergie na bílkovinu kravského mléka. Je vhodná pro výživu kojenců od ukončeného 6. měsíce.

    489 Kč

    Vysoce kvalitní kojenecká a batolecí mléka Nutrilon pro podporu zdraví a odolnosti vašich dětí*:

    • Vyvinut na základě nejpokročilejšího Nutricia výzkumu mateřského mléka
    • Obsahuje unikátní směs prebiotik GOS/FOS (9:1)s klinickou evidencí
    • Přináší nejširší portfolio na trhu mlék pro zdravé děti a děti se specifickým výživovými potřebami

    Nutrilon, jednička na trhu pokračovacích kojeneckých mlék**, přináší unikátní inovace inspirované mateřským mlékem, které jsou navíc klinicky testovány.

    Více než 400 vědců v Nutricia výzkumných střediscích již několik desetiletí zkoumá mateřské mléko a na základě jejich nejpokročilejších poznatků jsou neustále vylepšovány receptury Nutrilon kojeneckých mlék.

    Spolehněte se na Nutrilon

    *Nutrilon obsahuje vitamíny A, C, D, které přispívají ke správné funkci imunitního systému dítěte.Výživa a další vlivy pomáhají ovlivnit odolnost vašeho dítěte.Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře. Způsob použití a další informace na www.nutriklub.cz a na 800 110 000. Potravina pro zvláštní výživu.

    ** Nejprodávanější pokračovací kojenecká mléka na českém trhu dle Nielsen Czech Republic s.r.o. a IMS health a.s., souhrnná hodnota v Kč za období  listopad 2016 - říjen 2017