Nutrimama mléčný nápoj v prášku 400g

Nutrimama mléčný nápoj v prášku 400g

Doplněk stravy Více o legislativě
169 Kč 423 Kč / 1 kg Dostupnost:
skladem

Při nákupu vybraných produktů Nutrilon v minimální hodnotě 1999 Kč vč. DPH získáte NAVÍC hračku Lamaze koník „Ferda“ v hodnotě 479 Kč za 0,01 Kč vč. DPH. Akce platí do 31. 10. 2016 nebo do vyprodání zásob.

Mléčný nápoj Nutrimama Profutura byl navržen experty na výživu zvláště pro kojící matky, aby splňoval dodatečné nároky právě v období kojení.

Podrobné informace o produktu

Mléčný nápoj Nutrimama Profutura byl navržen experty na výživu zvláště pro kojící matky, aby splňoval dodatečné nároky právě v období kojení.

 

Inspirujeme se vědou o nutričním programování v raném věku (ENP = early-life nutritional programming). Nejnovější nutriční poznatky z oblasti nutričního programování prokazují, že nanejvýš 20 % zdraví Vašeho dítěte je dáno geny. Zbývajících nejméně 80 % je ovlivněno faktory okolního prostředí, ve kterých hraje výživa nezastupitelnou roli. Věda o nutričním programování v raném věku (ENP) ukazuje, že můžete pozitivně ovlivnit výživu a budoucí zdraví Vašeho dítěte od prvního dne Vašeho těhotenství až do 3 let jeho života a dále. Kojením poskytujete Vašemu dítěti všechny důležité látky pro jeho rozvoj a budujete tak pevné základy pro jeho zdraví v dospělosti. Ale víte, že v období kojení se výrazně zvyšují Vaše nároky na příjem makroživin, některých vitamínů, minerálů a stopových prvků? Mléčný nápoj Nutrimama Profutura byl navržen experty na výživu zvláště pro kojící matky, aby splňoval dodatečné nároky právě v období kojení. Jen jedna porce denně zajistí 10 důležitých živin potřebných pro vás oba. DHA - dokosahexaenová mastná kyselina ze skupiny omega-3 přispívá k normálnímu vývoji mozku a zraku u Vašeho kojeného dítěte* Železo, vitamín C a kyselina listová přispívají k správné funkci imunitního systému Jód, vitamín B2 přispívají ke správnému energetickému metabolismu Vitamín D, vápník přispívají k udržení normálního stavu kostí a zubů Vitamíny B12, B6 přispívají ke snížení míry únavy

Doporučujeme jednu porci nápoje (200 ml) denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nekombinujte s

jinými doplňky stravy bez předchozí konzultace s vaším lékařem. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Parametry produktu

  • Značka
  • Nutrimama
  • Forma
  • Nápoj instantní
  • Pro koho
  • Žena kojící
  • EAN
  • 8590340150579
Ověření internetových stránek a lékárny: Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků